Cowboy Bebop (Ed and Ein) RESIN Statue/Figures First4Figures

1 563,77 zł

Najniższa cena produktu 1 563,77 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy kolekcjonerski przedmiot z żywicy, Ed i Ein.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623503
Licencja
Cowboy Bebop
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 156 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 156 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 31,20 zł .


To czwarta statuetka w serii Cowboy Bebop. Jeśli uwierzytelniłeś już poprzednią statuetkę w linii (Faye Valentine), będziesz uprawniony do otrzymania tego samego numeru dla Cowboy Bebop – Ed i Ein (w stosownych przypadkach). Koncepcja tego posągu obraca się wokół osobowości Edwarda Wong Hau Pepelu Trivruski IV (lub w skrócie Eda). Jako ekspert technologiczny i haker ekipy Bebop, Ed nigdy nie widzi się bez swojego zaufanego komputera i gogli, które są podłączone do jej komputera i pozwalają jej „zobaczyć” Internet. Z drugiej strony jej poza jest odzwierciedleniem tego, jak energiczna, zabawna i dziwaczna jest dzieckiem. A tuż obok Eda siedzi jej partner Pembroke Welsh Corgi, Ein. Ein, wzmocniony inteligencją „pies danych”, zdolny do hakowania komputerów za pomocą swojego umysłu. Zawsze, gdy Ed wyrusza na przygodę lub po prostu leniuchuje w swoim statku kosmicznym, zawsze są razem. Są nierozłączni! Na górze podstawy znajduje się logo Cowboy Bebop, a z boku oficjalny zwój grafiki, który jest obecny we wszystkich statuetkach z tej serii. Cowboy Bebop – Ed and Ein (edycja standardowa) zawiera następujące elementy: Cowboy Bebop – figurka Eda i Eina pomalowana żywicą Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Cowboy Bebop Karta uwierzytelniająca numerowana edycja limitowana.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Tylko do wyświetlania. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy kolekcjonerski przedmiot z żywicy, Ed i Ein. To czwarta statuetka w serii Cowboy Bebop.
  • Cowboy Bebop – Ed i Ein malowany żywicą posąg
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem artystycznym Cowboy Bebop
  • Numeracja edycji limitowanej
  • Karta uwierzytelniająca
  • 25.4 x 25.4 x 43.69 cm; 5.44 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623503
Licencja
Cowboy Bebop

Referencje

Komentarze (0)