Cowboy Bebop (Faye Valentine) RESIN Statue/Figures First4Figures

1 563,77 zł

Najniższa cena produktu 1 563,77 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy kolekcjonerski posąg z żywicy w skali ¼, Faye Valentine.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316622803
Licencja
Cowboy Bebop
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 156 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 156 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 31,20 zł .


To trzecia statuetka w serii Cowboy Bebop. Koncepcja tego posągu obraca się wokół projektu podstawy. Oprócz logo Cowboy Bebop na górze i oficjalnej grafiki po bokach, które są obecne we wszystkich statuetkach z tej serii, na podstawie znajduje się kultowy stolik kawowy i komputer. Fani anime mogliby z łatwością przypomnieć sobie te dwa obiekty, myśląc o ekipie Bebopa leniuchującej w ich salonie. Poza Faye została następnie włączona do ogólnego projektu posągu. A ponieważ główną bronią dorosłych członków załogi są pistolety, Faye Valentine's Standard Edition trzyma w jednej ręce pistolet, podobnie jak poprzednie dwa posągi przed nią, a jej charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne w drugiej. Cowboy Bebop – Faye Valentine (edycja standardowa) zawiera następujące elementy: Cowboy Bebop – figurka z żywicy Faye Valentine Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Cowboy Bebop Authentication Card

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy kolekcjonerski posąg z żywicy w skali ¼, Faye Valentine. To trzecia statuetka w serii Cowboy Bebop.
  • Cowboy Bebop – żywiczna figurka Faye Valentine
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Cowboy Bebop
  • Karta uwierzytelniająca
  • 15.24 x 15.24 x 48.26 cm; 4.45 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316622803
Licencja
Cowboy Bebop

Referencje

Komentarze (0)