Crash Bandicoot (Mini Aku Aku Mask) RESIN Statue/Figures First4Figures

831,57 zł

Najniższa cena produktu 831,57 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Służy jako opiekun i mentor rodziny Bandicoot, gdy wyruszają na misję udaremnienia przebiegłych planów doktora Neo Cortexa.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316622186
Licencja
Crash Bandicoot
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 83 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 83 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 16,60 zł .


Lewitująca maska ​​jest opętana przez ducha szamana. Odpierał zło, gdy był jeszcze wśród żywych, stąd jego dobrowolna chęć pomocy Crashowi i jego przyjaciołom podczas całej ich podróży. W grze Aku Aku ma możliwość zapewniania graczom drugiej szansy i tymczasowej niewrażliwości w zależności od liczby zdobytych masek Aku Aku. Gracze zobaczą u swojego boku Aku Aku we wszystkich jego wspaniałych kolorach z jednym zebranym wzmocnieniem i przyznają jedną odporność na śmierć przed utratą życia; Aku Aku zmienia kolor na złoty i przyznaje dwa immunitety, po czym traci życie dzięki zebraniu dwóch ulepszeń; i wreszcie, Aku Aku jest noszone przez postać i zapewnia tymczasową, ale całkowitą niewrażliwość na obrażenia dzięki trzem zebranym wzmocnieniom. Od swojego debiutu w 1996 roku do ostatniego występu w Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy w 2017 roku, Crashowi na pewno nie udałoby się pokonać Cortexa i jego złych sługusów bez pomocy maski tiki u jego boku. Crash Bandicoot™ – Mini Aku Aku Mask Edycja STANDARD COMPANION zawiera:- Crash Bandicoot™ – Mini Aku Aku Mask RESIN statua Bardzo szczegółowa podstawka inspirowana motywem i stylem z gry Crash Bandicoot™ Karta uwierzytelniająca

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Tylko do wyświetlania. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą prezentuje wyczekiwaną statuetkę Crash Bandicoot – Mini Aku Aku Mask
  • Crash Bandicoot – Figurka Mini Aku Aku Mask RESIN
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana motywem i stylem gry Crash Bandicoot
  • 19 x 20 x 40 cm; 2.6 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316622186
Licencja
Crash Bandicoot

Referencje

Komentarze (0)