Darksiders (War) RESIN Statue/Figures First4Figures

2 875,55 zł

Najniższa cena produktu 2 875,55 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój pierwszy przedmiot kolekcjonerski Darksiders, żywiczny posąg w skali 1/6 przedstawiający jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy i bohatera pierwszej gry, War

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623008
Licencja
Darksider
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 287 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 287 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 57,40 zł .


W Darksiders Wojna musiała przynieść demonowi Samaelowi cztery Serca Wybrańców w zamian za pomoc Samaela w dotarciu do Czarnego Tronu. Posąg jest inspirowany bitwą Wojny z jednym ze wspomnianych Wybrańców, szefem Popiołów, Stygijczykiem. Wojna trzyma swoje serce w jednej ręce, a jego potężny miecz Chaoseater w drugiej. Do zaprojektowania tego posągu wykorzystano różne media, aby jeszcze bardziej poprawić jego ogólną prezencję. Łańcuch na podstawie, który symbolizuje łańcuchy używane do krępowania Stygijczyka przed walką z bossem, jest wykonany z prawdziwego metalu, a materiałowe części stroju Wojny i flaga na podstawie są wykonane z odpowiedniego materiału. Darksiders – War (edycja standardowa) zawiera: Darksiders – figurkę War pomalowaną żywicą Bardzo szczegółową podstawę inspirowaną stylem graficznym Darksiders Łańcuch wykonany z prawdziwego metalu Flaga i materiał na stroju Wojny wykonane z prawdziwego materiału Karta uwierzytelniająca

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Tylko do wyświetlania. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój pierwszy przedmiot kolekcjonerski Darksiders, żywiczny posąg w skali 1/6 przedstawiający jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy i bohatera pierwszej gry, War!
  • Darksiders – Posąg malowany żywicą wojenną
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Darksiders
  • Łańcuszek wykonany z prawdziwego metalu
  • Flaga i materiał na stroju Wojny wykonane z prawdziwego materiału
  • 44 x 36 x 52 cm; 12.08 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623008
Licencja
Darksider

Referencje

Komentarze (0)