Okami (Oki - Wolf Form) PVC/Figures First4Figures

402,29 zł

Najniższa cena produktu 402,29 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą prezentuje swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z PVC, Oki (kształt wilka).

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623169
Licencja
Okami
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 40 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 40 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 8,00 zł .


Jest to druga figurka, która zostanie wydana w serii Okami PVC. Obszar Kamui jest domem dla trzech głównych plemion, z których najbardziej znanym jest wioska Wep'keer, plemię Oina. Członkowie tego plemienia mają możliwość dowolnej przemiany, aby stać się wilkiem lub człowiekiem. Każdy z nich nosi maskę, która ucieleśnia ich osobowość, gdy są w ludzkiej postaci. Maska staje się ozdobą ich głowy, gdy zamieniają się w wilka. Oki jest wojownikiem plemienia Oina, a ten posąg z PVC przedstawia go w postaci wilka. Kiedy ma postać wilka, z jego klatki piersiowej emanuje niebieska aura, nadając jej jeszcze bardziej dziki i potężny wygląd. A chmura dymu na podstawie sprawia, że ​​pomieszczenie jest jeszcze bardziej dynamiczne, jakby pozostawiono za nim opór, gdy skacze w bitwie. Oki wierzy, że jest to (i na własną rękę) uwolnienie Kamui od bliźniaczych demonów Lechku i Nechkum, które nadal szaleją na ziemi niekończącymi się burzami śnieżnymi. Oki kradnie święty miecz Kutone w swojej wiosce i wyrusza w poszukiwaniu wszystkich demonów na swojej drodze. Lechku i Nechku muszą raz na zawsze ich wyeliminować.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z PVC, Oki (postać wilka). Jest to druga statuetka wydana w ofercie Okami PVC.
  • Okami – Oki (forma wilka) Posąg malowany PVC
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem artystycznym Okami
  • Numeracja edycji limitowanej
  • Karta uwierzytelniająca
  • 30 x 26 x 30.5 cm; 1.71 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623169
Licencja
Okami

Referencje

Komentarze (0)