Okami: Shiranui (Standard Pose) PVC/Figures First4Figures

392,19 zł

Najniższa cena produktu 392,19 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z PVC, Shiranui PVC. Jest to trzecia statuetka wydana w składzie Okami PVC.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623824
Licencja
Okami
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 39 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 39 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,80 zł .


Shiranui jest bohaterem wioski Kamiki podczas wydarzeń w Nippon sto lat wcześniej, ratując jej mieszkańców przed złym Orochi. Odrodził się w Amaterasu wiele lat później, po tym jak plotki o powrocie Orichi rozeszły się po całej krainie. Shiranui jest cichym bohaterem, zdolnym do komunikowania się poprzez swojego Niebiańskiego Wysłannika Ishaku. Oprócz 13 technik Niebiańskiego Pędzla, Shiranui używa również swojego Boskiego Instrumentu, Rozbłysku Słonecznego, aby odeprzeć zło, które pozostaje w Nippon.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z PVC, Shiranui PVC. Jest to trzecia statuetka wydana w składzie Okami PVC
  • Shiranui jest bohaterem wioski Kamiki podczas wydarzeń w Nippon sto lat wcześniej, ratując jej mieszkańców przed złym Orochi. Odrodził się w Amaterasu wiele lat później, po tym jak plotki o powrocie Orichi rozeszły się po całej krainie
  • Okami – figurka Shiranui malowana PCV
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem artystycznym Okami
  • Karta uwierzytelniająca
  • 22.86 x 20.32 x 22.86 cm; 750 Grams

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623824
Licencja
Okami

Referencje

Komentarze (0)