Silent Hill 2 (Red Pyramid Thing) RESIN Statue/Figures First4Figures

2 216,52 zł

Najniższa cena produktu 2 216,52 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Red Pyramid Thing. Jest to pierwsza statua wydana w zupełnie nowym składzie Silent Hill.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316624050
Licencja
Silent Hill 2
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 221 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 221 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 44,20 zł .


Red Pyramid Thing zadebiutował w drugiej odsłonie serii Silent Hill: Silent Hill 2. Od tego czasu stał się najbardziej kultowym potworem i twarzą Silent Hill. Znany również jako „Głowa Piramidy”, jego masywne metalowe nakrycie głowy w kształcie piramidy jest najbardziej charakterystyczną cechą Czerwonej Piramidy. Podnosi lewą rękę tuż przed zamachem Wielkim Nożem, sygnalizując, że zaraz uderzy. Strój rzeźnika Czerwonej Piramidy jest pokryty krwią, gdy zabija wszystko, co odważy się stanąć na jego drodze. Baza jest inspirowana dywanem w pokoju szefa w Lakeview Hotel, gdzie James Sunderland ma swoje ostatnie spotkanie z Czerwoną Piramidą i staje twarzą w twarz z dwoma z nich. Z tyłu podstawy znajduje się dziewięć czerwonych kwadratów, które są klikalnym punktem zapisu, który można znaleźć tuż przed wejściem do pokoju szefa. Silent Hill – Red Pyramid Thing (edycja standardowa) zawiera: Silent Hill – Red Pyramid Thing pomalowaną żywicą figurkę Bardzo szczegółową podstawę inspirowaną stylem graficznym Silent Hill Numeracja limitowanych edycji Karta uwierzytelniająca

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Tylko do wyświetlania. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Red Pyramid Thing. Jest to pierwsza statua wydana w zupełnie nowym składzie Silent Hill.
  • Silent Hill – Posąg pomalowany żywicą Red Pyramid Thing
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem artystycznym Silent Hill
  • Numeracja limitowanej edycji
  • Karta uwierzytelniająca
  • 32 x 35 x 46 cm; 9.25 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316624050
Licencja
Silent Hill 2

Referencje

Komentarze (0)