Desperados III XBOX ONE

65,36 zł

Najniższa cena produktu 65,36 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią ogromną przeszkodę w kooperacji, ale ostatecznie łączą siły i swoje wyjątkowe umiejętności, aby stawić czoła wspólnemu wrogowi. Ścigani przez bezwzględnych bandytów i skorumpowanych prawników, desperaci muszą wykorzystywać każdą okazję, aby odwrócić sytuacje na swoją korzyść.

Seria
Xbox One
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080073310
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Na epickiej wyprawie rozgrywanej w latach siedemdziesiątych XIX wieku w USA i Meksyku, drużyna desperatów zmierzy się z wieloma przeciwnościami losu oraz utrudnieniami na swojej drodze, a także stanie do walki się nie tylko z wrogimi gangami. Podczas swoich misji, pięć wyspecjalizowanych postaci będzie miało do dyspozycji szeroki wachlarz umiejętności, żeby infiltrować, szpiegować, sabotować, migać się, okradać, porywać, napadać, mordować, wybuchać różne rzeczy na swojej drodze… i najważniejsze: strzelać, pruć, razić ogniem i obsypywać gradem kul!

Mieszaj umiejętności swoich specjalistów, aby radzić sobie z trudnymi przeszkodami na różne sposoby. Planuj swoje ruchy mądrze i przeprowadzaj akcje perfekcyjnie w czasie rzeczywistym, zakradając się za plecy swoich nic nie świadomych wrogów.

Cechy gry:

  • Obejmij dowodzenie nad grupą pięciu straceńców i wykorzystaj ich unikalne umiejętności, aby ukradkiem przerzedzać szeregi wroga,
  • Podejmuj się każdej misji na zróżnicowane sposoby,
  • Rozgrom liczebne grupy wrogów dzięki dokładnemu planowaniu oraz wykorzystaniu specjalnych umiejętności członków drużyny,
  • Zobacz na własne oczy piękno Dzikiego Zachodu, odwiedzając miasta przygraniczne, pustynne kaniony, bagna Missisipi, rozrastające się nowoczesne miasta oraz wiele innych zarówno w dzień i w nocy,
  • Pokonuj swoich wrogów, wybierając spośród śmiertelnych jak i nieagresywnych technik, kradzieży oraz rac, i dopasuj rozgrywkę do swojego stylu gry dzięki różnym opcjom trudności oraz ponownego rozegrania scenariusza.

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080073310

Referencje

Komentarze (0)