Call Of Juarez Bound In Blood XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Juarez: Więzy Krwi to pierwoszoosobowy shooter, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Deweloperem gry jest polska firma Techland, a wydawcą francuski Ubisoft. Więzy Krwi ukazały się w Europie w lipcu 2009 roku w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307211657427
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Akcja Call of Juarez: Więzy Krwi osadzona jest na ok. dwadzieścia lat przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Dzięki Więzom Krwi bliżej poznajemy okoliczności, które sprawiły, że Ray zwrócił się w stronę duszpasterstwa, aby później jako fanatyczny pastor siać zniszczenie w Call of Juarez. Wszystko zaczyna się pod koniec wojny secesyjnej, kiedy to bracia Thomas i Ray McCall walczą po stronie Konfederatów. Niedługo potem dezerterują, by chronić swoją rodzinną posiadłość. Ścigani, uciekają na nieskolonizowany zachód, aby odszukać legendarne złoto Juarez. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy bracia poznają uwodzicielską Marisę oraz meksykańskiego króla bandytów Juareza.

Przed niemalże każdą misją gracz może wybrać, w którego z braci chce się wcielić. Różnią się oni znacznie i wybór jednego z nich definiuje styl walki grającego. Ray jest odporniejszy, dzierży dwa rewolwery i świetnie sprawdza się w roli klasycznego „czołgu”. Thomas z kolei wyśmenicie czuje się ze strzelbą w dłoni, umiejętnie posługuje się nożami do rzucania oraz łukiem, a do tego jest bardziej zwinny niż Ray. Rdzeń rozgrywki, czyli strzelanie, deweloper uatrakcyjnił za sprawą tzw. Concentration Mode, czyli specjalnego trybu zogniskowania prowadzonego ostrzału. Pełne naładowanie wskaźnika pozwala przejść w tryb koncentracji, w którym bohater zachowuje się niczym Max Payne podczas bullet time.

Call of Juarez: Więzy Krwi powstało w oparciu o silnik Chrome Engine 4, a wysoki budżet doskonale widać w poziomie wykonania gry. Więzy Krwi potrafią zachwycić oświetleniem i dalekim horyzontem, jak również płynną animacją nawet podczas większej wymianie ognia.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307211657427

Referencje

Komentarze (0)