• Nowy

Call Of Juarez The Cartel XBOX 360

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Call of Juarez: The Cartel to pierwoszoosobowy shooter, którego akcja rozgrywa się na współczesnym Dzikim Zachodzie, czyli Ameryce XXI wieku. Deweloperem gry jest polska firma Techland, a wydawcą francuski Ubisoft. The Cartel ukazał się na PC, PlayStation 3 i Xbox 360.

Seria
Xbox 360
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307219947544
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Fabuła The Cartel w sprytny sposób wiąże ze sobą losy trójki nie znajacych się wcześniej ludzi, stawarzając przed graczem możliwość wcielenia się w jednego z nich. Eddie Guerra to wyluzowany facet, a jednocześnie siedzący po uszy w długach hazardzista, który na swojej pracy zna się jak nikt inny. Ben McCall prezentuje zgoła odmienne podejście, będący nieskorym do żartów policjantem z LAPD, który w działaniu nie uznaje półśrodków. Listę postaci zamyka Kim Evans. Dorastająca w trudnych warunkach Kim swoją zaciętością wcale nie ustępuje towarzyszom. Tematem przewodnim The Cartel jest walka z przestępczymi kartelami.

Produkcja Techlandu to strzelanina z widokiem FPP, której solą są częste wymiany ognia z przeważającymi siłami wroga. Przed rozpoczęciem zabawy, gracz wybiera, w którego bohatera chce się wcielić. Dokonanie świadomego wyboru na tym etapie będzie o tyle istotne, że każda postać nie tylko odznacza się innymi umiejętnościami, ale też działa na podstawie własnych pobudek. W praktyce przekłada się to na obecność podanych subtelnie różnic w rozgrywce takich jak misje poboczne i finał całej historii. Doświadczenia wyniesione z rozbudowanej kampanii mogą zaowocować podczas sieciowej kooperacji oraz rozgywki wieloosobowej.

Technicznie Call of Juarez: The Cartel wykonany jest poprawnie, nie jest to jednak pierwsza liga pierwszoosobowych shooterów na konsole. Dużą wartość przedstawiają sobą fachowy dubbing oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Xbox 360
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Ubisoft
PEGI
16
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3307219947544

Referencje

Komentarze (0)