Bladed Fury SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Bladed Fury to płynna i precyzyjna gra akcji 2D oparta na chińskiej historii i mitologii z surrealistycznymi elementami.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
PM Studios
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Wędrując po Walczących Królestwach Chin, Ji jest wygnaną księżniczką, która podejmuje mściwą misję po tym, jak rywalizujący klan przejmuje kontrolę nad regionem. Niesłusznie oskarżona o śmierć ojca, musi przywrócić honor swojemu imieniu i pokonać zdradziecki klan Tian. Podczas swojej podróży Ji spotyka wiele starożytnych bóstw Chin, które pomagają jej w ich mistycznych mocach i mądrych słowach.

  • Slice and Carve - Walka jest płynna i pełna wdzięku po opanowaniu. Wrogowie mają szeroki zestaw umiejętności i atrybutów, które wymagają od Ji wykorzystania pełnego zakresu nabytej mechaniki walki, aby pokonać
  • The Finest Art - postacie i otoczenie Ostrza Furii ożywają pięknym, ręcznie rysowanym stylem inspirowanym chińskimi obrazami. Każde uderzenie i ruch specjalny jest ilustrowany wspaniałymi efektami specjalnymi.
  • Wyobrażona na nowo starożytność - poznaj bóstwa z chińskiej mitologii, które obdarzą cię swoimi mocami, aby pomóc ci w twojej podróży.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
PM Studios
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)