Narita Boy PS4

169,00 zł

Najniższa cena produktu 169,00 zł z dnia 21.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Powrót do lat 80-tych. Twórca, geniusz swoich czasów, tworzy konsolę do gier wideo o nazwie Narita One, której flagowym tytułem jest gra o nazwie Narita Boy. Narita Boy staje się ogromnym hitem! Kopie kartridży znikają z fizycznych półek na całym świecie.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Selecta Play
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8424365725989
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


W ciągu kilku tygodni Narita Boy staje się najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów, docenioną przez krytyków ze względu na fantastyczną moc Techno-miecza i zabierającą graczy w podróż jak żadna inna. Tymczasem wewnątrz kodu binarnego świat cyfrowy łączy się z rzeczywistością. On powrócił i usunął wspomnienia The Creator. Program nadzorujący, Motherboard, i jej agenci aktywowali protokół Narita Boy.

Nadchodzą Ogiery, a Cyfrowe Królestwo potrzebuje bohatera Narita Boy staje się ogromnym hitem! Kopie kartridży znikają z fizycznych półek na całym świecie. W ciągu kilku tygodni Narita Boy staje się najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów, docenioną przez krytyków za potężne fantasy władające Techno-mieczem i zabierające graczy w podróż jak żadna inna. Tymczasem wewnątrz kodu binarnego świat cyfrowy łączy się z rzeczywistością. On powrócił i usunął wspomnienia The Creator. Program nadzorujący, Motherboard, i jej agenci aktywowali protokół Narita Boy. Nadchodzą Ogiery, a Cyfrowe Królestwo potrzebuje bohatera.

  • Pikselowy perfekcjonista - Lśniący przykład perfekcjonisty w pracy. Grafika rodem z epoki retro ożywiona ręcznie rysowanymi animacjami.
  • Odkryj tajemnice Cyfrowego Królestwa - Podążaj w górę, w dół, w lewo i w prawo, aby odkryć najmroczniejsze głębiny złamanego kodu binarnego w tej niekończącej się historii.
  • Śmiertelni wrogowie - zmierz się z przeciwnikami, których można sobie wyobrazić tylko w najczarniejszych snach!
  • Pokaż tym bossom bajty - Zmierz się z mnóstwem całkowicie radykalnych i niesamowitych bossów. Zostań bossem terminatorem, pokonując śmiercionośnego Kraba, DragonBota, Czarną Tęczę i wiele więcej!
  • Dźwięki czasów retro - Poczuj świeże fale syntezatorów podczas podróży po Cyfrowym Królestwie. Z kopiącymi beatami, które wyślą cię z powrotem do przyszłości

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Selecta Play
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8424365725989

Referencje

Komentarze (0)