Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 349,00 zł

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Wiek

Wiek

Disney™

Disney™

Zestawy LEGO® Disney zapraszają do świata radosnego budowania z klocków LEGO® przyprawionego odrobiną czarów z opowieści Disneya. Dla dzieci będzie to okazja, by w scenerii z klasycznych produkcji Disneya wymyślać i odtwarzać przygody z udziałem ich ulubionych postaci. Klocki LEGO pozwalają ożywić czarodziejski świat Disneya, w którym dzieci będą z radością odgrywać scenki z filmów, bawić się w gotowanie w zamkowej kuchni albo opiekować się uroczymi zwierzakami. Pozwól działać wyobraźni!

Disney™

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

41166 LEGO® Disney™ Wyprawa Elsy 41166 LEGO® Disney™ Wyprawa Elsy

41166 LEGO® Disney™ Wyprawa Elsy

Cena 119,00 zł

Załaduj sanie i wybierz się w magiczny świat filmu Disneya „Kraina lodu 2” z Elsą i reniferem Svenem. Zajrzyj do stajni, w której mieszka mały renifer i ogrzej się przy ognisku podczas pieczenia pianek. Po pikniku i dobrze przespanej nocy Elsa będzie miała mnóstwo sił na dalsze przygody.

43181 LEGO® Disney Princess™ Raya i Pałac Serca 43181 LEGO® Disney Princess™ Raya i Pałac Serca

43181 LEGO® Disney Princess™ Raya i Pałac Serca

Cena 349,00 zł

Zwiedź Pałac Serca razem z Rayą i jej przyjaciółmi z filmu Disneya „Raya i ostatni smok”. Zobacz! Ukryty pokój z mapą i ogrodem! Rankiem możesz pójść do jadalni i skosztować smakołyków, z jakich słynie Kumandra. Potem dołącz do Rayi, która wyrusza w podróż, by odnaleźć ostatniego smoka i ocalić Kumandrę. Tylko uważaj — na drodze stanie Ci zdolna, ale i wyrachowana Namaari z mieczem, która na każdym kroku rywalizuje z Rayą.

43187 LEGO® Disney Princess™ Wieża Roszpunki 43187 LEGO® Disney Princess™ Wieża Roszpunki

43187 LEGO® Disney Princess™ Wieża Roszpunki

Cena 229,00 zł

Zwiedź wieżę księżniczki Disneya — Roszpunki — i odkryj sekrety, które się w niej kryją! Podziwiaj widok z balkonu razem z Pascalem, a potem pomóż Roszpunce dokończyć malowanie obrazu w pokoju hobbystycznym. Wejdź do znajdującej się u stóp wieży jaskini i sprawdź, co czeka za tajemniczymi drzwiami. Później możesz pobawić się na huśtawce, zrelaksować się przy ognisku lub odwiedzić karczmę Dziarskie Kaczątko z Flynnem Rajtarem. Gdy dzionek dobiegnie końca, odpocznij w łóżku, by przygotować się na kolejny dzień pełen wrażeń!

43189 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Elsy i Nokka 43189 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Elsy i Nokka

43189 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Elsy i Nokka

Cena 72,99 zł

Odkryj zamknięty w książce świat zabawy w miniaturze! Wybierz się z disnejowską bohaterką Elsą do Zaklętego Lasu, który leży daleko poza granicami Arendelle. Na miejscu spotkacie Nokka, legendarnego ducha wody, którego moc jest równie wielka, jak Elsy. Zamrożony Nokk z chęcią zabierze Elsę na przejażdżkę po krainach północy, ale pamiętaj — to niebezpieczne miejsce i bez przyjaciół możesz sobie nie poradzić. Czy pomożesz Elsie zaopiekować się duchami natury?

43192 LEGO® Disney Princess™ Królewski powóz Kopciuszka 43192 LEGO® Disney Princess™ Królewski powóz Kopciuszka

43192 LEGO® Disney Princess™ Królewski powóz Kopciuszka

Cena 149,99 zł

Nadeszła magiczna godzina, więc biegnij na grządkę z dyniami. Księżniczka Kopciuszek z myszką Gus Gus i przyjaciółmi już czeka. Hura, to wróżka-matka chrzestna! Już ona dopilnuje, by Kopciuszek dotarł na bal w wielkim stylu! Bibbidi-bobbidi-buu! Dynia właśnie zmieniła się w karocę. Uważaj, Gus Gus! Och, jakie śliczne konie! Czy wszyscy są gotowi, by jechać na bal? Tylko koniecznie wróćcie przed północą!

43193 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Arielki, Belli, Kopciuszka i Tiany 43193 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Arielki, Belli, Kopciuszka i Tiany

43193 LEGO® Disney Princess™ Książka z przygodami Arielki, Belli, Kopciuszka i Tiany

Cena 86,99 zł

Zabierz swoje ulubione księżniczki Disneya ze sobą na każdą przygodę. Zwiedź zamek i spędź czas z disnejowskimi bohaterkami: Kopciuszkiem, Tianą, Bellą i Arielką. Wsiądź do rydwanu Arielki na nabrzeżu lub odwiedź Kopciuszka i myszkę Gusa nad wodą. Odwiedź bibliotekę z Bellą i Lumiere’em, a potem zajrzyj do Tiany w kuchni. Zmodyfikuj wygląd zamku za pomocą naklejek, aby nadać mu osobisty charakter!

43195 LEGO® Disney Princess™ Królewskie stajnie Belli i Roszpunki 43195 LEGO® Disney Princess™ Królewskie stajnie Belli i Roszpunki

43195 LEGO® Disney Princess™ Królewskie stajnie Belli i Roszpunki

Cena 154,99 zł

Weź siodło i udaj się do królewskich stajni razem z Bellą i Roszpunką z filmów Disneya, aby zaopiekować się Maximusem i Filipem! Zwiedź główną stajnię, przyjrzyj się pucharowi i akcesoriom oraz wejdź na przytulne poddasze, aby się zrelaksować. Wyczyść boksy dla koni, osiodłaj zwierzęta i wyrusz na przygodę. Spójrz, przed Tobą jest jakaś przeszkoda. Ziuuuu! Po przejażdżce zdejmij siodła i uczesz konie, a potem daj im przekąski!

43198 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Anny 43198 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Anny

43198 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Anny

Cena 35,99 zł

W Arendelle trwa Święto Zbiorów, więc spotkaj się przy fontannie z Anną ubraną w diamentową suknię! Zbuduj ten zestaw LEGO® ǀ Disney i świętuj razem z Anną oraz salamandrą Brunim. Gdy przyjęcie dobiegnie końca, użyj sukni Anny oraz dolnej części fontanny, aby zbudować pojemnik do przechowywania w kształcie diamentu. Zbierz również pozostałe księżniczki w diamentowych sukniach (zestawy sprzedawane oddzielnie), aby przeżyć jeszcze lepsze, niekończące się przygody.

43199 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Elzy 43199 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Elzy

43199 LEGO® Disney Princess™ Dziedziniec zamku Elzy

Cena 35,99 zł

Spotkaj się z disnejowską bohaterką Elzą ubraną w „diamentową” suknię lodowej królowej i pobaw się przy fontannie w lodowym zamku. Zbuduj ten zestaw LEGO® ǀ Disney i spędź czas z Elzą oraz bałwankiem. Gdy zabawa dobiegnie końca, użyj dolnej części sukni oraz fontanny, aby zbudować pojemnik do przechowywania w kształcie diamentu. Zbierz również pozostałe księżniczki w diamentowych sukniach (zestawy sprzedawane oddzielnie), aby przeżywać jeszcze lepsze, niekończące się przygody!

43200 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Antonia 43200 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Antonia

43200 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Antonia

Cena 71,99 zł

Wejdź do magicznego mikroświata! Dołącz do Mirabel z filmu Disneya i jej sympatycznego kuzyna Antonia, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami w swoim pokoju. Masz ochotę na drzemkę? Opuść hamak i zdrzemnij się w nim, a potem zbadaj pozostałe zakamarki pokoju. Zobacz — Parce, przyjacielski jaguar Antonia, chce pobawić się z motylkami. Antonio należy do zdumiewającej magicznej rodziny, a za drzwiami do jego pokoju kryją się prawdziwe cuda!

43201 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Isabeli 43201 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Isabeli

43201 LEGO® Disney Princess™ Magiczne drzwi Isabeli

Cena 72,99 zł

Otwórz drzwi do magicznego mikroświata! Spotkaj się z Louisą i Mirabel z filmu Disneya i razem z nimi zajrzyj do niezwykłego pokoju Isabeli. Odpocznij na jej łóżku, pokręć się na obrotowej platformie i obejrzyj wszystkie piękne kwiaty, które wyhodowała. Napij się herbaty, podziwiając ptaka i motyle fruwające po ogrodzie, a potem wystrój się do obiadu zestawem do makijażu Isabeli.

43208 LEGO® Disney Princess™ Przygoda Dżasminy i Mulan 43208 LEGO® Disney Princess™ Przygoda Dżasminy i Mulan

43208 LEGO® Disney Princess™ Przygoda Dżasminy i Mulan

Cena 139,99 zł

Odwiedź Agrabah i spędź tam czas z bohaterami Disneya — Dżasminą i jej tygrysem Radżą. Zajrzyj do pałacu i pozwiedzaj trochę, a potem wyjdź na balkon podziwiać widoki. Chwileczkę, a to kto? Mulan, Khan i Cri-Kee przyjechali w odwiedziny! Skosztuj pyszności w kuchni i oprowadź Mulan po pałacu. Wskocz na magiczny dywan i wybierz się na wycieczkę do kapliczki Mulan. A gdy skończysz się zachwycać kwitnącą śliwą, wróć do pałacu.