LEGO

LEGO

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-24 z 166 pozycji

Aktywne filtry

10281 LEGO® Creator Expert Drzewko bonsai 10281 LEGO® Creator Expert Drzewko bonsai

10281 LEGO® Creator Expert Drzewko bonsai

Cena 179,00 zł

Dokładnie przyjrzyj się kwiatom, a zobaczysz, że tworzą je urocze żabki. Dzięki prostokątnej doniczce i podstawce LEGO® o konstrukcji imitującej drewniane listwy elegancki model można łatwo postawić na półce.

10696 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, średnie pudełko 10696 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, średnie pudełko

10696 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, średnie pudełko

Cena 99,00 zł

Ta kolekcja klocków LEGO® w 35 różnych kolorach została opracowana z myślą o inspirowaniu wyobraźni budowniczych w każdym wieku i zachęcaniu ich do nieograniczonej zabawy w budowanie. Okna, oczy i całe mnóstwo kół wzbogacają zabawę i oferują nieskończone możliwości kreatywnego konstruowania pojazdów. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele oraz wygodne plastikowe pudełko i stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

10698 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, duże pudełko 10698 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, duże pudełko

10698 LEGO® Classic Kreatywne klocki LEGO®, duże pudełko

Cena 149,00 zł

Buduj bez granic dzięki wielkiemu zestawowi klocków LEGO® w 33 różnych kolorach. Mnóstwo różnego typu okien i drzwi oraz innych elementów specjalnych pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele i stanowi idealne narzędzie dla kreatywnych budowniczych w każdym wieku, pomocne w tworzeniu klasycznych konstrukcji z klocków LEGO. W jego skład wchodzi także wygodne w użyciu plastikowe pudełko. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

10713 LEGO® Classic Kreatywna walizka 10713 LEGO® Classic Kreatywna walizka

10713 LEGO® Classic Kreatywna walizka

Cena 69,99 zł

Uporządkuj swoje klocki LEGO® w sprytnej i pojemnej Kreatywnej walizce LEGO Classic. Otwórz żółtą walizkę, by dostać się do kolorowych klocków. Możesz budować z nich urocze zwierzątka, fajne samochody, przytulne domki i wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia. Gdy skończysz, włóż klocki do przegródek tak, jak chcesz — i gotowe!

10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy 10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy

10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy

Cena 249,00 zł

Zestaw LEGO® DUPLO® 10874 Pociąg parowy jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na wiele sposobów. Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu małe dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. 

10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem 10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem

10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem

Cena 79,00 zł

Kolorowy zestaw klocków LEGO® DUPLO® zachęci maluchy do budowania, nauki i rozwijania wyobraźni. Budowanie — z klocków można ułożyć 15 różnych modeli, od kwiatka aż po helikopter. Nauka — każdy model to okazja do długiej rozmowy. Rozwijanie wyobraźni — podczas opowiadania historyjek i odgrywania ról wszystko jest możliwe! A rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów.

10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami 10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami

10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami

Cena 119,00 zł

Klocki i różne elementy zawarte w tej ciekawej zabawce edukacyjnej zachęcą dzieci do bezpośredniego odkrywania świata i kreatywnej zabawy. Znajome przedmioty wpadają dzieciom w oko, a kolorowe kształty ułatwiają pomysłową zabawę, dzięki czemu ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® tak skutecznie inspiruje młodych budowniczych.

10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem 10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem

10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem

Cena 119,00 zł

Zachęć dzieci do budowania, nauki i zabawy z zestawem LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem. Budowanie — 26 klocków z literkami nadaje się do sortowania, układania i przewożenia ciężarówką. Zabawa — maluchy mogą przeżywać pomysłowe przygody z figurkami chłopca, dziewczynki i uroczego misia, dostarczając ciężarówką klocki w różne miejsca. Nauka — podczas zabawy przedszkolaki poznają wszystkie litery alfabetu i szybko zaczną układać z nich proste słowa (G-R-A)!

10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia 10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia

10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia

2021-06-01
Cena 79,00 zł

Przedstawiamy nową, kolorową wersję niezwykłe popularnego pociągu z cyferkami LEGO® DUPLO®! Maluchy mogą układać klocki z cyferkami na pociągu i zdejmować je, ustawiać w odpowiedniej kolejności lub układać z nich różne konstrukcje. Dołączony do zestawu wesoły plakat może służyć jako mata do budowania. Pociąg z cyferkami ma ruchome koła, otwierany dach i sympatycznych pasażerów, przetransportuje więc Twojego malucha w świat pomysłowej i edukacyjnej zabawy!

10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli 10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli

10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli

Cena 89,00 zł

Klasyczna scena z filmu „Piękna i Bestia” Disneya zbudowana z klocków to dla maluszków okazja do baśniowej zabawy i rozwijania ważnych umiejętności. Dzieci mogą ubrać księżniczkę Bellę w złotą suknię z materiału, a potem palcem obrócić parkiet sali balowej, na którym Bella może zatańczyć ze swoimi zaczarowanymi przyjaciółmi: Lumiere’em, Trybikiem i Bryczkiem.

10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko 10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko

10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko

2021-06-01
Cena 119,00 zł

Rodzinny lot samolotem pasażerskim to dla malucha emocjonująca przygoda. Dołącz do taty i córeczki, którzy lecą z wizytą do krewnych i przyjaciół. Górną połowę samolotu można zdjąć, by pobawić się w środku pojazdu. Lotnisko natomiast ma otwierane drzwi, obracającą się wieżę kontroli lotów i zjeżdżalnię dla bagażu. Członkowie rodziny już czekają, by uściskać nadlatujących pasażerów!

10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda 10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda

10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda

Cena 39,00 zł

Włóż pływającą czerwoną pandę do wanny i zobacz, jak zaczyna się edukacyjna zabawa. Twoje dziecko będzie zachwycone pandą, która unosi się na wodzie. Maluch może umyć zwierzaka, korzystając z wiaderka, a gdy panda pójdzie popływać, wiaderko można włożyć do pierścienia. Ponadto pierścień otwiera się, co umożliwia jego łatwe spłukiwanie. Dzięki temu zabawka będzie zawsze czysta, higieniczna i gotowa do kolejnej kąpieli.

10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami 10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami

10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami

Cena 79,00 zł

Pozwól swojemu dziecku pobawić się uroczymi zwierzątkami — hipopotamem, kaczuszką i niedźwiedziem polarnym — podczas kąpieli. Trzy zwierzaki siedzą w różnokolorowych unoszących się na wodzie pierścieniach, które można łączyć. W zestawie jest wiaderko do mycia zwierząt i chmurka deszczowa. Pierścienie można otworzyć, co umożliwia ich łatwe czyszczenie. Dzięki temu ta wszechstronna zabawka rozwojowa będzie zawsze czysta, higieniczna i gotowa do kolejnej kąpieli.

10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami 10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami

10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami

Cena 159,00 zł

Zamień kąpiel swojego dziecka w nieograniczoną edukacyjną zabawę na tropikalnej wyspie. Przyjazny lew stoi na swojej pływającej rajskiej wysepce, flaming pływa na pierścieniu, a ryba i ośmiornica się pluskają. Wyspę można podzielić na dwa osobne unoszące się na wodzie moduły. A gdy przyjdzie pora wyjść z wanny, wszystkie elementy można łatwo wyczyścić i włożyć do środka.

11010 LEGO® Classic Biała płytka konstrukcyjna 11010 LEGO® Classic Biała płytka konstrukcyjna

11010 LEGO® Classic Biała płytka konstrukcyjna

Cena 33,49 zł

Biała płytka konstrukcyjna w rozmiarze 32x32 wypustki otwiera oszałamiający świat kreatywnych możliwości — może zamienić się w zimową scenerię lub słoneczną plażę, a nawet strome górskie zbocze lub fruwający statek kosmiczny (klocki trzymają się pod każdym kątem, nawet do góry nogami)! A po zakończonym budowaniu solidna płytka pozwoli dzieciom bezpiecznie przetransportować ich arcydzieła i ustawić na półce.