Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 279,00 zł

Wiek

Wiek

DUPLO®

DUPLO®

Zestawy LEGO® DUPLO® pozwalają skutecznie rozwijać u najmłodszych umiejętności budowania i wcielania się w rolę. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat i zawierają klocki zaprojektowane tak, by były bezpieczne dla małych rączek. Wszystkie modele są łatwe do złożenia i pozwalają połączyć zabawę z nauką. Zestawy DUPLO to wspaniała, kolorowa mieszanka najpopularniejszych motywów, ulubionych scenerii i świetnie znanych postaci, która przyciągnie uwagę Twojego malucha bez względu na wiek.

DUPLO®

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy 10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy

10874 LEGO® DUPLO® Pociąg parowy

Cena 249,00 zł

Zestaw LEGO® DUPLO® 10874 Pociąg parowy jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na wiele sposobów. Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu małe dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. 

10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem 10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem

10909 LEGO® DUPLO® Pudełko z serduszkiem

Cena 79,00 zł

Kolorowy zestaw klocków LEGO® DUPLO® zachęci maluchy do budowania, nauki i rozwijania wyobraźni. Budowanie — z klocków można ułożyć 15 różnych modeli, od kwiatka aż po helikopter. Nauka — każdy model to okazja do długiej rozmowy. Rozwijanie wyobraźni — podczas opowiadania historyjek i odgrywania ról wszystko jest możliwe! A rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów.

10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami 10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami

10913 LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami

Cena 119,00 zł

Klocki i różne elementy zawarte w tej ciekawej zabawce edukacyjnej zachęcą dzieci do bezpośredniego odkrywania świata i kreatywnej zabawy. Znajome przedmioty wpadają dzieciom w oko, a kolorowe kształty ułatwiają pomysłową zabawę, dzięki czemu ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® tak skutecznie inspiruje młodych budowniczych.

10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem 10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem

10915 LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem

Cena 119,00 zł

Zachęć dzieci do budowania, nauki i zabawy z zestawem LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem. Budowanie — 26 klocków z literkami nadaje się do sortowania, układania i przewożenia ciężarówką. Zabawa — maluchy mogą przeżywać pomysłowe przygody z figurkami chłopca, dziewczynki i uroczego misia, dostarczając ciężarówką klocki w różne miejsca. Nauka — podczas zabawy przedszkolaki poznają wszystkie litery alfabetu i szybko zaczną układać z nich proste słowa (G-R-A)!

10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia 10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia

10954 LEGO® DUPLO® Pociąg z cyferkami — nauka liczenia

2021-06-01
Cena 79,00 zł

Przedstawiamy nową, kolorową wersję niezwykłe popularnego pociągu z cyferkami LEGO® DUPLO®! Maluchy mogą układać klocki z cyferkami na pociągu i zdejmować je, ustawiać w odpowiedniej kolejności lub układać z nich różne konstrukcje. Dołączony do zestawu wesoły plakat może służyć jako mata do budowania. Pociąg z cyferkami ma ruchome koła, otwierany dach i sympatycznych pasażerów, przetransportuje więc Twojego malucha w świat pomysłowej i edukacyjnej zabawy!

10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli 10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli

10960 LEGO® DUPLO® Sala balowa Belli

Cena 89,00 zł

Klasyczna scena z filmu „Piękna i Bestia” Disneya zbudowana z klocków to dla maluszków okazja do baśniowej zabawy i rozwijania ważnych umiejętności. Dzieci mogą ubrać księżniczkę Bellę w złotą suknię z materiału, a potem palcem obrócić parkiet sali balowej, na którym Bella może zatańczyć ze swoimi zaczarowanymi przyjaciółmi: Lumiere’em, Trybikiem i Bryczkiem.

10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko 10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko

10961 LEGO® DUPLO® Samolot i lotnisko

2021-06-01
Cena 119,00 zł

Rodzinny lot samolotem pasażerskim to dla malucha emocjonująca przygoda. Dołącz do taty i córeczki, którzy lecą z wizytą do krewnych i przyjaciół. Górną połowę samolotu można zdjąć, by pobawić się w środku pojazdu. Lotnisko natomiast ma otwierane drzwi, obracającą się wieżę kontroli lotów i zjeżdżalnię dla bagażu. Członkowie rodziny już czekają, by uściskać nadlatujących pasażerów!

10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda 10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda

10964 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca czerwona panda

Cena 39,00 zł

Włóż pływającą czerwoną pandę do wanny i zobacz, jak zaczyna się edukacyjna zabawa. Twoje dziecko będzie zachwycone pandą, która unosi się na wodzie. Maluch może umyć zwierzaka, korzystając z wiaderka, a gdy panda pójdzie popływać, wiaderko można włożyć do pierścienia. Ponadto pierścień otwiera się, co umożliwia jego łatwe spłukiwanie. Dzięki temu zabawka będzie zawsze czysta, higieniczna i gotowa do kolejnej kąpieli.

10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami 10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami

10965 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami

Cena 79,00 zł

Pozwól swojemu dziecku pobawić się uroczymi zwierzątkami — hipopotamem, kaczuszką i niedźwiedziem polarnym — podczas kąpieli. Trzy zwierzaki siedzą w różnokolorowych unoszących się na wodzie pierścieniach, które można łączyć. W zestawie jest wiaderko do mycia zwierząt i chmurka deszczowa. Pierścienie można otworzyć, co umożliwia ich łatwe czyszczenie. Dzięki temu ta wszechstronna zabawka rozwojowa będzie zawsze czysta, higieniczna i gotowa do kolejnej kąpieli.

10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami 10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami

10966 LEGO® DUPLO® Zabawa w kąpieli: pływająca wyspa ze zwierzątkami

Cena 159,00 zł

Zamień kąpiel swojego dziecka w nieograniczoną edukacyjną zabawę na tropikalnej wyspie. Przyjazny lew stoi na swojej pływającej rajskiej wysepce, flaming pływa na pierścieniu, a ryba i ośmiornica się pluskają. Wyspę można podzielić na dwa osobne unoszące się na wodzie moduły. A gdy przyjdzie pora wyjść z wanny, wszystkie elementy można łatwo wyczyścić i włożyć do środka.