Foreclosed SWITCH

92,95 zł

Najniższa cena produktu 92,95 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

FORECLOSED to oparta na narracji strzelanina akcji osadzona w cyberpunkowym świecie pełnym akcji, napięcia i eksperymentalnych ulepszeń. Śledź historię Evana Kapnosa, którego tożsamość została niedawno zamknięta. Pozbawiony pracy, implantów mózgowych i dostępu do miejskiego Block-chaina, musi teraz uciec, zanim jego tożsamość i implanty zostaną sprzedane na aukcji.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264376223
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Interaktywna powieść graficzna i wciągająca narracja

FORECLOSED łączy w sobie grywalność gier wideo z elegancką estetyką wizualną komiksów. Wszystko, począwszy od rozgrywki, a skończywszy na kinematografii, jest doświadczane w stylistycznych ramach powieści graficznej. Perspektywy pełnoekranowe i komiksowe płynnie łączą się ze sobą podczas poruszania się po cyberpunkowym mieście FORECLOSED, odkrywając porywającą historię spiskową. Cutscenki są również interaktywne i płynnie przechodzą pomiędzy alternatywnymi stylami gry.

Aktualizacje firmware'u

Odkrywaj i odblokowuj nowe zdolności dzięki systemowi umiejętności rodem z gier RPG. Zwiększ potencjał swojej broni dzięki futurystycznym modyfikacjom i ulepsz swój mózg za pomocą implantów, które zapewniają niemal nadludzkie zdolności!

Walka Hi-Tech

Korzystaj z eksperymentalnych ulepszeń, broni i technologii, aby walczyć z wrogami. Zmodyfikuj swój Symbiotyczny Pistolet za pomocą wybuchowych pocisków, aby zadać maksymalne obrażenia, lub zachowaj ciszę i wyposaż się w moduł pocisków ukrywających. Naucz się kontrolować swoje augmentacje, aby walczyć z przeciwnikami i manipulować otoczeniem. Zdobądź superbohaterskie umiejętności, takie jak telekineza, aby wyrzucać wrogów w powietrze lub ciskać w nich ogromnymi przedmiotami. Włamuj się do różnych systemów, aby tworzyć pułapki, a nawet przeciążać implanty w głowach przeciwników.

Cechy:

  • Inteligentna cyberpunkowa akcja - FORECLOSED to oparta na narracji strzelanka akcji osadzona w cyberpunkowym świecie pełnym akcji, napięcia i eksperymentalnych ulepszeń.
  • Interaktywny komiks - wszystkie elementy gry, od rozgrywki po scenki filmowe, zostały ujęte w ramy stylistyczne powieści graficznej, dzięki czemu poczujesz się jak bohater komiksu
  • Wciągająca narracja - podążaj za historią Evana Kapnosa, którego tożsamość została niedawno zamknięta, pozbawiona pracy, implantów mózgu i dostępu do miejskiego Blockchaina. Musi teraz uciec z miasta, zanim jego tożsamość i implanty zostaną sprzedane na aukcji.
  • Hi-tech Combat - zmodyfikuj swój Symbiotyczny Pistolet za pomocą szeregu modyfikacji, które można wymieniać, a nawet łączyć.
  • Ulepszenia - Odkrywaj i odblokowuj zdolności implantów mózgu za pomocą systemu umiejętności przypominającego RPG

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264376223

Referencje

Komentarze (0)