Foreclosed XBOX ONE/XSX

93,95 zł

Najniższa cena produktu 93,95 zł z dnia 04.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

FORECLOSED to oparta na narracji strzelanina akcji osadzona w cyberpunkowym świecie pełnym akcji, napięcia i eksperymentalnych ulepszeń. Śledź historię Evana Kapnosa, którego tożsamość została niedawno zamknięta. Pozbawiony pracy, implantów mózgowych i dostępu do miejskiego Block-chaina, musi teraz uciec, zanim jego tożsamość i implanty zostaną sprzedane na aukcji.

Seria
Xbox One
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264376261
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Interaktywna powieść graficzna i wciągająca narracja

FORECLOSED łączy w sobie grywalność gier wideo z elegancką estetyką wizualną komiksów. Wszystko, począwszy od rozgrywki, a skończywszy na kinematografii, jest doświadczane w stylistycznych ramach powieści graficznej. Perspektywy pełnoekranowe i komiksowe płynnie łączą się ze sobą podczas poruszania się po cyberpunkowym mieście FORECLOSED, odkrywając porywającą historię spiskową. Cutscenki są również interaktywne i płynnie przechodzą pomiędzy alternatywnymi stylami gry.

Aktualizacje firmware'u

Odkrywaj i odblokowuj nowe zdolności dzięki systemowi umiejętności rodem z gier RPG. Zwiększ potencjał swojej broni dzięki futurystycznym modyfikacjom i ulepsz swój mózg za pomocą implantów, które zapewniają niemal nadludzkie zdolności!

Walka Hi-Tech

Korzystaj z eksperymentalnych ulepszeń, broni i technologii, aby walczyć z wrogami. Zmodyfikuj swój Symbiotyczny Pistolet za pomocą wybuchowych pocisków, aby zadać maksymalne obrażenia, lub zachowaj ciszę i wyposaż się w moduł pocisków ukrywających. Naucz się kontrolować swoje augmentacje, aby walczyć z przeciwnikami i manipulować otoczeniem. Zdobądź superbohaterskie umiejętności, takie jak telekineza, aby wyrzucać wrogów w powietrze lub ciskać w nich ogromnymi przedmiotami. Włamuj się do różnych systemów, aby tworzyć pułapki, a nawet przeciążać implanty w głowach przeciwników.

Cechy:

  • Inteligentna cyberpunkowa akcja - FORECLOSED to oparta na narracji strzelanka akcji osadzona w cyberpunkowym świecie pełnym akcji, napięcia i eksperymentalnych ulepszeń.
  • Interaktywny komiks - wszystkie elementy gry, od rozgrywki po scenki filmowe, zostały ujęte w ramy stylistyczne powieści graficznej, dzięki czemu poczujesz się jak bohater komiksu
  • Wciągająca narracja - podążaj za historią Evana Kapnosa, którego tożsamość została niedawno zamknięta, pozbawiona pracy, implantów mózgu i dostępu do miejskiego Blockchaina. Musi teraz uciec z miasta, zanim jego tożsamość i implanty zostaną sprzedane na aukcji.
  • Hi-tech Combat - zmodyfikuj swój Symbiotyczny Pistolet za pomocą szeregu modyfikacji, które można wymieniać, a nawet łączyć.
  • Ulepszenia - Odkrywaj i odblokowuj zdolności implantów mózgu za pomocą systemu umiejętności przypominającego RPG

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264376261

Referencje

Komentarze (0)