Filtruj według

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 58,00 zł

Wiek

Wiek

Friends

Friends

Motywem przewodnim zestawów LEGO® Friends są historie pięciu najlepszych przyjaciółek. To świetna okazja do sympatycznej zabawy i budowania! Dzieci będą z radością składać i poznawać modele domów oraz innych budynków, które znają z realnego świata. Dodatkowo każdy z zestawów zawiera mnóstwo sprytnie dobranych detali i akcesoriów, które są inspiracją do wcielania się w wymyślone role i odgrywania historyjek o przyjaźni. Zestawy LEGO Friends to okazja do niekończącej się zabawy z przyjaciółkami!

Friends

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

41677 LEGO® Friends Leśny wodospad 41677 LEGO® Friends Leśny wodospad

41677 LEGO® Friends Leśny wodospad

Cena 31,89 zł

Olivia i Andrea wybrały się na wycieczkę do lasu, więc dołącz do nich, by znów znaleźć się blisko dzikiej przyrody. Dziewczęta zatrzymały się na odpoczynek koło wodospadu, a Ty weź lornetkę i sprawdź, co takiego porusza się w koronach drzew. To wiewiórka, która postanowiła się przywitać! Pomóż Andrei rozpalić ognisko i upiec pianki, podczas gdy Olivia będzie zwiedzać okolicę na elektrycznym skuterze. Możesz też zajrzeć za wodospad — znajdziesz tam ukryty klejnot!

41694 LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek

41694 LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek

Cena 34,89 zł

Ethan potrzebuje pomocy! Jego piesek Sunny zrobił sobie krzywdę. Stephanie jeździ po Mieście Heartlake karetką weterynaryjną. Zadzwoń do niej i poproś, by przyjechała jak najszybciej. Zbadaj Sunny’ego i pomóż mu wskoczyć na nosze. Opuść w dół tylne drzwi karetki i wnieś pieska do środka. Dzięki wspólnym staraniom zwierzak na pewno wróci do zdrowia!

41695 LEGO® Friends Klinika dla zwierzątek 41695 LEGO® Friends Klinika dla zwierzątek

41695 LEGO® Friends Klinika dla zwierzątek

Cena 57,50 zł

Witaj w klinice dla zwierzątek w Mieście Heartlake. Mia przyprowadziła tu swojego kota Duo, który zranił się w nogę. Pomóż Mii wepchnąć do kliniki uroczy wózek, na którym odpoczywa Duo. Przenieś kota na stół, żeby pani weterynarz mogła go zbadać, a potem daj mu lekarstwo i ułóż go na posłaniu, żeby się przespał. Po drzemce Duo poczuje się znacznie lepiej! Mia będzie mogła zabrać go na piętro na kąpiel, czesanie i zabawę na drapaku. Co za dzielny kotek!

41696 LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni

41696 LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni

Cena 30,89 zł

Umyj i uczesz kucyka Mii w stajni. Pomóż Bezie wejść na obrotową platformę i zafunduj rumakowi orzeźwiający prysznic. Razem z Danielem możesz uczesać konia i przystrzyc jego grzywę, aby wyglądał pięknie. Zwierzę było bardzo grzeczne, więc w nagrodę należy mu się jabłko.