Harry Potter™

Harry Potter™

Istnieje wiele powodów, dla których dzieci fascynuje magia i tajemnicza atmosfera zestawów LEGO® Harry Potter. Oto pięć najczęstszych:

1. Dzieci mogą budować, wcielać się w różne role i na nowo przeżywać przygody z klasycznych scen filmowych.

2. Chłopcy i dziewczynki w każdym wieku mogą przenieść się do świata czarodziejów, który istnieje oddzielnie od zwykłego świata Mugoli™ (niemagicznych ludzi).

3. Zestawy zawierają zróżnicowaną kolekcję fascynujących postaci, które dzieci znają i z którymi mogą się identyfikować.

4. Dzieciom podoba się historia grupy przyjaciół z Hogwartu™, którzy współpracują ze sobą, by pokonać zło.

5. Każda misja daje dzieciom do dyspozycji magiczne moce i pozwala im poczuć się jak prawdziwi czarodzieje lub czarownice.

Jednym słowem zestawy LEGO Harry Potter to najlepszy sposób, by oczarować dzieci i miłośników Harry’ego Pottera w każdym wieku — bez względu na to, co podoba im się w tych modelach najbardziej.

Harry Potter™

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

76396 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa 76396 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa

76396 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa

2022-03-08
Cena 125,00 zł

Otwórz okładkę zbudowanej z klocków książki, a jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znajdziesz się w Hogwarcie™, na zajęciach z wróżbiarstwa profesor Trelawney! Możesz poćwiczyć przepowiadanie przyszłości ze szklanej kuli, przejrzeć mistyczną księgę przepowiedni z Parvati lub zajrzeć do filiżanki z Harrym Potterem™ i wywróżyć coś z fusów. A po zakończonych zajęciach po prostu zamknij książkę!