Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 138,00 zł

Wiek

Wiek

Harry Potter™

Harry Potter™

Istnieje wiele powodów, dla których dzieci fascynuje magia i tajemnicza atmosfera zestawów LEGO® Harry Potter. Oto pięć najczęstszych:

1. Dzieci mogą budować, wcielać się w różne role i na nowo przeżywać przygody z klasycznych scen filmowych.

2. Chłopcy i dziewczynki w każdym wieku mogą przenieść się do świata czarodziejów, który istnieje oddzielnie od zwykłego świata Mugoli™ (niemagicznych ludzi).

3. Zestawy zawierają zróżnicowaną kolekcję fascynujących postaci, które dzieci znają i z którymi mogą się identyfikować.

4. Dzieciom podoba się historia grupy przyjaciół z Hogwartu™, którzy współpracują ze sobą, by pokonać zło.

5. Każda misja daje dzieciom do dyspozycji magiczne moce i pozwala im poczuć się jak prawdziwi czarodzieje lub czarownice.

Jednym słowem zestawy LEGO Harry Potter to najlepszy sposób, by oczarować dzieci i miłośników Harry’ego Pottera w każdym wieku — bez względu na to, co podoba im się w tych modelach najbardziej.

Harry Potter™

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

76385 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zaklęć i uroków 76385 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zaklęć i uroków

76385 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zaklęć i uroków

Cena 137,99 zł

Otwórz magiczną książkę zabaw, a natychmiast znajdziesz się w Hogwarcie™ na zajęciach z zaklęć i uroków u profesora Flitwicka! Opiekun domu Ravenclaw™ stanął na stosie książek, aby było go widać, i za chwilę rozpocznie wykład dla Harry’ego Pottera™ i Cho Chang. Weź księgę zaklęć i dołącz do nich, aby poćwiczyć lewitację — Wingardium Leviosa!

76400 LEGO® Harry Potter™ Testrale i kareta z Hogwartu™ 76400 LEGO® Harry Potter™ Testrale i kareta z Hogwartu™

76400 LEGO® Harry Potter™ Testrale i kareta z Hogwartu™

Cena 59,90 zł

Wybierz się z Harrym Potterem™ i Luną Lovegood™ do Zakazanego Lasu, a spotkasz dorosłego i młodego testrala, które szukają jedzenia wśród drzew. Zaprzyjaźnij się z tymi tajemniczymi, skrzydlatymi stworzeniami. Może mają ochotę na jabłko albo kawałek mięsa? Potem zaprzęgnij dorosłego testrala do karety i wybierz się na przejażdżkę z Hogwartu™ aż do Hogsmeade™ i z powrotem!