Lastfight SWITCH

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Lastfight to trójwymiarowa bijatyka w stylu Power Stone. Produkcja przeznaczona na PC, PS4 i XONE została stworzona przez francuskie studio Piranaking, dla którego jest to pierwsza gra. Tytuł został oparty na popularnym komiksie LASTMAN.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Just For Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3700664526386
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Nie jest to klasyczna bijatyka, w której poruszamy się tylko w prawo i lewo, skacząc oraz kucając. Zamiast tego gracze mogą przemieszczać się w trzech wymiarach po całej niewielkiej arenie, starając się np. zajść przeciwnika od tyłu czy też wykorzystywać elementy otoczenia, np. fotel, który można podnieść i zaatakować nim wroga. System walki jest czysto zręcznościowy i wymaga opanowania ciosów, które różnią się w zależności od wybranego bohatera (łącznie do dyspozycji graczy oddano dziesięć postaci).

Zabawa odbywa się w trzech głównych trybach – kampanii fabularnej, polegającej po prostu na braniu udziału w kolejnych potyczkach, oraz walce jeden na jednego lub dwóch na dwóch. Oprócz tego przygotowano kilka dodatkowych opcji, w tym Free for All, gdzie każdy walczy z każdym, Endless, w którym mając jeden pasek życia trzeba przetrwać jak najdłużej, oraz Pinball, polegający na atakowaniu kulkami.

Lastfight na PC, PS4 i XONE powstało w niewielkim studiu o bardzo ograniczonym budżecie, więc strona techniczna projektu nie jest jego najmocniejszym elementem. Gra wygląda po prostu dobrze, a rozmaite niedociągnięcia maskowane są kreskówkowym stylem graficznym.

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Just For Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3700664526386

Referencje

Komentarze (0)