Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 299,00 zł

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Wiek

Wiek

Marvel Super Heroes

Marvel Super Heroes

Zbuduj coś niezwykłego i wciel się w ulubionego superbohatera dzięki zestawom Marvel! Połącz siły z innymi dobrze znanymi postaciami z uniwersum Marvela i weź udział w brawurowych misjach, aby pokonać superłotrów. Dzięki odlotowym minifigurkom, pojazdom, budynkom, gadżetom i broniom możesz odtworzyć epickie sceny znane z filmów lub wymyślać własne wspaniałe przygody. Co zatriumfuje: dobro czy zło? Losy uniwersum Marvela są w Twoich rękach!

Marvel Super Heroes

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

76145 LEGO® Marvel Super Heroes Eternals - atak powietrzny 76145 LEGO® Marvel Super Heroes Eternals - atak powietrzny

76145 LEGO® Marvel Super Heroes Eternals - atak powietrzny

Cena 39,00 zł

Pomożesz Ikarisowi i Sprite pokonać złego Dewianta, gdy ten wyłoni się z gęstej dżungli? Przedwieczni mają niesamowite moce — Sprite tworzy niezwykle autentyczne iluzje, a Ikaris potrafi latać. Wszystkie supermoce przydadzą się podczas walki z niebezpiecznym skrzydlatym Dewiantem. Ten wspaniały zestaw to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów minifigurek Przedwiecznych LEGO®, ponieważ tylko w nim można znaleźć postać Sprite!

76154 LEGO® Marvel Super Heroes Zasadzka Dewiantów! 76154 LEGO® Marvel Super Heroes Zasadzka Dewiantów!

76154 LEGO® Marvel Super Heroes Zasadzka Dewiantów!

Cena 89,00 zł

Thenę, Gilgamesza i Makkari zaatakował sześcionogi, kąsający Dewiant! Na szczęście bohaterowie mogą liczyć na swoje supermoce: Thena potrafi przywoływać bronie, Gilgamesz ma supersiłę, a Makkari biega z prędkością większą niż prędkość dźwięku. Czy razem zdołają pokonać złego Dewianta? Wszystko w Twoich rękach. Ten wspaniały zestaw to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów minifigurek LEGO® Przedwiecznych, ponieważ tylko w nim można znaleźć postać Gilgamesza!

76155 LEGO® Marvel Super Heroes W cieniu Arishem 76155 LEGO® Marvel Super Heroes W cieniu Arishem

76155 LEGO® Marvel Super Heroes W cieniu Arishem

Cena 299,00 zł

Gdy Sersi, Ikaris, Kingo i Ajak ruszają do walki ze złym Dewiantem, wszystko może się zdarzyć! Sersi potrafi zmieniać materię we wszystko, co tylko zechce, Ikaris ma nadludzką siłę, Kingo strzela energią, a Ajak potrafi komunikować się z Celestianami. Arishem, ich przywódca, w razie potrzeby może przyłączyć się do walki i użyć miotaczy klocków, które ma na każdej ręce. Ten wspaniały zestaw to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów minifigurkek LEGO®, ponieważ tylko w nim można znaleźć postacie Ajak i Kinga!

76206 LEGO® Marvel Super Heroes Figurka Iron Mana 76206 LEGO® Marvel Super Heroes Figurka Iron Mana

76206 LEGO® Marvel Super Heroes Figurka Iron Mana

Cena 179,00 zł

Poczuj się jak Tony Stark i zbuduj własną zbroję Iron Mana! Można ją przesuwać i ustawiać zupełnie jak prawdziwą, więc nada się do odgrywania pełnych akcji przygód z życia superbohatera. Po zakończonej misji odłóż ją na miejsce, by każdy mógł ją podziwiać.