Story of Seasons Friends of Mineral Town XBOX ONE/XSX

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 30.09.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Długo oczekiwany powrót do jednej z najbardziej lubianych pozycji w oryginalnej serii symulacji życia na farmie, znanej w Japonii jako Bokujo Monogatari, jest również pierwszym głównym tytułem z serii, który zostanie wydany na platformę Nintendo Switch.

Seria
Xbox One
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060540771117
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Pierwotnie wydana na Nintendo Game Boy Advance w 2003 roku, Story of Seasons: Friends of Mineral Town to kompletny remake, który pozwoli fanom serii powrócić do uroczego świata Mineral Town, jednocześnie przedstawiając go nowej generacji rolników. W tej spokojnej scenerii gracze będą uprawiać rośliny, opiekować się zwierzętami i budować relacje z mieszkańcami wioski.

Cechy:

  • Odkryj na nowo jedną z najbardziej lubianych pozycji STORY OF SEASONS: Ten remake klasycznej gry na Nintendo Switch zachowuje wciągającą rozgrywkę, barwne postacie i rustykalny urok oryginalnego wydania na Game Boy Advance z 2003 roku. Z gładką jak masło oprawą wizualną w jakości HD i chwytającą za serce reimaginacją kultowego miejsca, weterani serii i nowicjusze szybko odnajdą się w łagodnych rytmach Mineral Town.
  • Prowadź proste życie w Mineral Town: Wykorzystaj siłę natury, przywracając życie na farmie swojego dziadka, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta, aby zarobić na swoje utrzymanie. Ponad 20 odmian roślin i zwierząt, od alpak po króliczki angorskie, sprawia, że żaden dzień nie jest taki sam, ponieważ pory roku zmieniają się, a na graczy czekają nowe umiejętności.
  • Nawiąż przyjaźń z mieszkańcami miasteczka i zdobądź ich serca: Mineral Town jest pełne przyjaznych twarzy, które chętnie pomogą Ci odnaleźć się w nowym rodzinnym mieście. Poznaj mieszkańców i poznaj ich historie podczas codziennego życia, a może nawet znajdziesz po drodze miłość!
  • Mnóstwo zajęć w dni wolne od pracy na farmie: Niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi konne, złowienie mistrzowskiego pstrąga czy pokazanie swojej kulinarnej kreatywności, ruchliwy kalendarz pełen festiwali oznacza, że w Mineral Town nigdy nie ma nudnego dnia. Jeśli szukasz spokojniejszych chwil, wybierz się do miejscowego gorącego źródła, zagłęb się w kopalnie lub poznaj sezonowe tajemnice miasta.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060540771117

Referencje

Komentarze (0)