Forza Horizon 5 PL XBOX ONE/XSX

189,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 04.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

NAJLEPSZA PRZYGODA W GRZE HORIZON

Seria
Xbox One
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Polska
Producent
Microsoft
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, prowadząc bezgraniczną, pełną zabawy jazdę setkami najwspanialszych samochodów świata.

Cechy:

  • Twój horyzont - przygoda Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, korzystając z nieograniczonej, pełnej zabawy akcji za kierownicą setek najwspanialszych samochodów świata.
  • Zróżnicowany otwarty świat - Poznaj świat pełen kontrastów i piękna. Odkryj żywe pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i strzelisty wulkan o śnieżnych szczytach.
  • Otwarty świat pełen przygód - Zanurz się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagrodzą cię za zaangażowanie w działania, które uwielbiasz. Poznaj nowe postacie i zdecyduj o wynikach ich misji Horizon Story.
  • Ewoluujący otwarty świat - staw czoła zapierającym dech w piersiach wydarzeniom pogodowym, takim jak potężne burze pyłowe i tropikalne, podczas gdy wyjątkowe, dynamiczne pory roku w Meksyku zmieniają świat każdego tygodnia. Wciąż powracaj po nowe wydarzenia, wyzwania, przedmioty do zebrania i nagrody, a także nowe obszary do odkrycia.
  • Społecznościowy otwarty świat - Połącz siły z innymi graczami i wejdź do Horizon Arcade, aby wziąć udział w serii zabawnych, niesamowitych wyzwań, które sprawią, że Ty i Twoi znajomi będziecie uczestniczyć w akcji i dobrze się bawić, bez menu, ekranów ładowania czy lobby.
  • Twój otwarty świat - Stwórz własny sposób wyrażania zabawy dzięki nowemu zestawowi narzędzi rozgrywki EventLab, obejmującemu niestandardowe wyścigi, wyzwania, akrobacje i nowe tryby gry. Dostosowuj swoje samochody na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystaj z funkcji Gift Drops, aby dzielić się swoimi niestandardowymi kreacjami.

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Polska
Producent
Microsoft
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)