Gearshifters SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zręcznościowa strzelanka typu rogue-lite. Steruj, dryfuj, obracaj się, rozbijaj i strzelaj przez fale wrogich pojazdów. Wyrusz na wojnę przeciwko ekstremalnie maszynowym bossom. Rozbuduj i dostosuj swój taktyczny ładunek modyfikacji samochodowych, obrony i broni do każdej zdradzieckiej misji transportowej. Jedź. Zniszcz. Płać. Ulepszaj!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280417507
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Cywilizowany świat przestał istnieć, a drogi pomiędzy upadłymi osadami są rządzone przez zwalczające się syndykaty gangów. Szlaki są zdradliwe, ale towary i przedmioty o wysokiej wartości nadal muszą być transportowane, za odpowiednią cenę.

Gearshifters to gra o wysokiej intensywności z widokiem z góry, łącząca klasyczną rozgrywkę zręcznościową typu shoot-em-up z elementami rogue-like.

Cechy:

  • PROWADŹ - Wykorzystaj precyzyjne sterowanie i biegłe umiejętności prowadzenia pojazdu, aby ścigać się wokół wrogów, unikać nadlatujących pocisków i wyprowadzać intensywne ataki. Wysokooktanowa akcja na każdym zakręcie, poślizgu i obrocie.
  • DESTROY - Pokonaj bezprawne frakcje, które zdominowały dystopijną Europę przyszłości w fabule składającej się z pięciu aktów. Zlikwiduj ich obłąkanych, ciężko uzbrojonych bossów.
  • ZBIERAJ PŁACĘ I DOPRACOWUJ - Wykonuj niebezpieczne misje dostawcze, aby zapewnić bezpieczne dotarcie cennego ładunku. Otrzymuj wynagrodzenie i modyfikuj swój samochód, wybierając spośród 100 odblokowywanych modyfikacji ofensywnych, defensywnych, kosmetycznych i związanych z osiągami.
  • WYBUCHOWE DOSTAWY - Rozszerzaj swoje terytorium na cały postapokaliptyczny kontynent. Tylko najbardziej wykwalifikowani Gearshifterzy mogą pokonać najbardziej niebezpieczne trasy i dotrzeć do tajemniczej Cytadeli. Sprawdź swoje umiejętności w trybach gry Standard, Casual i Perma-Death.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280417507

Referencje

Komentarze (0)