Monster Energy Supercross The Official Videogame 4 XBOX ONE/XSX

43,76 zł

Najniższa cena produktu 43,76 zł z dnia 17.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Jedyna oficjalna gra AMA Supercross Championship powraca jeszcze bardziej oficjalnie niż do tej pory, jako MONSTER ENERGY SUPERCROSS – THE OFFICIAL VIDEOGAME 4! Wybierz się ponownie do ekscytującego świata Monster AMA Supercross, teraz z jeszcze większą ilością zawartości!

Seria
Xbox One
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Koch Media
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8057168501957
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


W grze wystąpi ponad 100 oficjalnych kierowców, największa ich liczba z 450SX oraz 250SX East i West w serii Supercross. Sezon 2020 był szczególny z wielu powodów, a Supercross 4 będzie miał wszystkie 11 stadionów i 17 torów które się w nim pojawiły, w tym 7 wariantów Salt Lake City. A to nie wszystko, bo najbardziej pożądany kierowca jest tu z nami: Ken Roczen dołączy do składu Supercross 4!

Całkowicie zmieniony tryb kariery da ci możliwość rozpoczęcia drogi do chwały jako „Futures” na samym początku kariery. Na wyniki każdego kierowcy wpływają jego umiejętności: podczas trybu kariery zawodnik musi je podnosić w oparciu o głębokie drzewko umiejętności, aby skupić się na tym, co robi najlepiej. Punkty zdobywa się nie tylko za wyścigi, ale także uczestnictwo w specjalnych wydarzeniach, treningi i wypełnianie Dziennika: serii specjalnych celów, pokazujących kto jest naprawdę najlepszy!

Powraca edytor tras! A w nim: więcej modułów opartych na oficjalnych torach 2020 i bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs.

Zainspirowany pięknymi krajobrazami wysp Maine, nowy Compound to miejsce do odkrywania w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami oraz ścigania się na różnych torach na wyspie. Zmierz się z nowymi wyzwaniami i znajdź wszystkie ukryte przedmioty!

Dostosuj swój motocykl i motocyklistę na wiele różnych sposobów: ponad 100 marek do personalizacji wyglądu i wydajności!

CECHY GRY:

  • Oficjalny sezon 2020 Monster Energy Supercross
  • Ponad 100 oficjalnych kierowców i tras, w tym pożądany przez fanów Ken Roczen!
  • Nowy Compound do zwiedzania, zainspirowany wyspami w Maine
  • Więcej modułów i bardziej przyjazne menu w edytorze tras
  • Całkowicie poprawiony tryb kariery, od “Futures” do “Pro” z głębokim systemem umiejętności
  • Nieskończone możliwości dostosowywania postaci i motocykli
  • Gra gotowa na nową generację: dynamiczna rozdzielczość aż do 4K i 60 klatek na sekundę

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Koch Media
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8057168501957

Referencje

Komentarze (0)