Spacebase Startopia PL XBOX ONE/XSX

43,76 zł

Najniższa cena produktu 43,76 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Ratunku, wszyscy zginie… co… Och, przepraszam, pora na aktualizację systemu - [STARY STATUS USUNIĘTY] - No, teraz lepiej. WITAJCIE w Spacebase Startopia! Jestem VAL, wasza pomocna i skuteczna robotyczna przewodniczka!

Seria
Xbox One
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska
Okładka
Angielska
Producent
Kalypso Media
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4020628712389
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Według moich informacji, tej stacji nie używano od siedemnastu lat! Bardzo dziwne. Wygląda też na to, że jesteś jedyną racjonalną formą życia w tym Sektorze. GRATULACJE! Od teraz jesteś tu dowódcą! Mam nadzieję, że pójdzie ci lepiej niż twojemu poprzednikowi, który, według dziennika pokładowego miał… och… bliskie spotkanie z glistowatymi kosmitami… nic poważnego!

Żeby nie podzielić jego losu, musisz zrobić wiele różnych rzeczy. Na przykład zająć się rozwojem dalszych Sektorów, konserwacją trzech Głównych Pokładów, zdobywaniem i zabawianiem gości z najodleglejszych zakątków kosmosu, a oni z kolei dostarczą Energię potrzebną do sfinalizowania naszych planów globalnej poprawy. A, jeszcze jedno, to chyba tylko jakiś błąd w protokołach bezpieczeństwa, ale moje sensory wykrywają dużą liczbę wrogich stworzeń we wszystkich innych Sektorach…

No, na co czekasz? Do roboty, pora podbić kosmos!

Spacebase Startopia to unikalne połączenie symulacji ekonomicznej, budowania i rozwijania imperium, potyczek w czasie rzeczywistym i konkretnej dawki humoru. Wymagająca kampania dla jednego gracza i elastyczny tryb walki uzupełnia tryb współpracy lub współzawodnictwa z innymi graczami do czterech osób. A jeśli jednoczesne zarządzanie trzema Pokładami, zabawianie ośmiu ras kosmitów i obrona przed najeźdźcami wydają się nie aż takie trudne, dynamiczny komentarz uroczego i złośliwego robota z chęcią dobije gracza!

CECHY GRY:

  • 10 wymagających misji w kampanii dla pojedynczego gracza - zrób wszystko, aby stworzyć najlepszą atrakcję dla turystów z całego kosmosu.
  • Trzy Główne Pokłady wymagające odpowiedniego zarządzania - Sub Deck z pomieszczeniami utrzymującymi przy życiu, Fun Deck skupiony na rozrywce, oraz Bio Deck z roślinnością i zwierzętami, które dostarczają zasobów do przetrwania i goszczą wdzięczne Driady.
  • Zniszcz konkurencję - sabotuj przemysł przeciwników, użyj robotów żeby ich atakować, handluj i uważaj na Kosmicznych Piratów.
  • VAL, robocia narratorka - reaguje na decyzje gracza i zawsze służy pomocą oraz złośliwym komentarzem.
  • Różne tryby rozgrywki - poza kampanią dla jednego gracza jest tu też konfigurowalny tryb piaskownicy, oraz kooperacja lub współzawodnictwo z innymi, do czterech osób.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Polska
Okładka
Angielska
Producent
Kalypso Media
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4020628712389

Referencje

Komentarze (0)