Filtruj według

Cena

Cena

  • 219,00 zł - 329,00 zł

Wiek

Wiek

Super Mario™

Super Mario™

Mario jakiego znacie i kochacie w końcu zawitał do naszego świata i jest niesamowity. Poznajcie świat LEGO® Super Mario!

Super Mario™

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający 71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający

71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający

Cena 329,00 zł

Połącz ten zestaw dodatkowy ze swoim zestawem LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy i wyrusz na poszukiwanie skarbu! Pomóż LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią zestawu) przejść przez platformy zjazdowe i obrotowe oraz przedostać się na drugą stronę mostu. Podczas swojej przygody poznasz Toada i Toadette oraz zmierzysz się z Cheep Cheepami i Goombą. Zwiedź wioskę Toadów w poszukiwaniu bloków z cyframi 1, 2 i 3, a gdy już je znajdziesz, wskocz na nie w odpowiedniej kolejności, aby zdobyć bonusowe monety!

71387 LEGO® Super Mario  Przygody z Luigim — zestaw startowy 71387 LEGO® Super Mario  Przygody z Luigim — zestaw startowy

71387 LEGO® Super Mario Przygody z Luigim — zestaw startowy

Cena 219,00 zł

Sięgnij po ten ekscytujący zestaw startowy, aby wejść do świata LEGO® Super Mario™ lub go rozbudować! Zobacz, jak LEGO® Luigi™ zareaguje na Pink Yoshiego, Boom Booma i Bone Goombę na poziomach, które zbudujesz. Możesz wirować, huśtać się i latać — Twoim celem jest zebranie monet. Pamiętaj, że pytajnikowy blok daje Ci moc supergwiazdy! Bawiąc się z kolegą, koleżanką albo kimś z rodziny możesz połączyć się z figurką LEGO® Mario™ tej osoby - wspólna zabawa jest super, a do tego pozwala zdobyć dodatkowe monety!