Kotodama The 7 Mysteries of Fujisawa (kod w pudełku) SWITCH

69,00 zł

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

otodama: The 7 Mysteries of Fujisawa to połączenie przygodówki visual novel oraz zręcznościowo-logicznej gry typu „połącz trzy elementy”. Deweloperem tytułu jest japońskie studio Art Co., znane chociażby z jRPG-a Unchained Blades wydanego na konsolach Nintendo DS oraz PSP. Producentem i wydawcą tytułu jest z kolei brytyjska firma PQube, specjalizująca się w lokalizacji gier z Kraju Kwitnącej Wiśni. Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa to efekt jej pierwszej próby nawiązania bezpośredniej współpracy z japońskim deweloperem

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
16
Nośnik
Kod w pudełku
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  

Na początku zabawy wybieramy płeć naszego bohatera, który jako uczeń pierwszej klasy rozpoczyna naukę w Akademii Fujisawa. Z pozoru zwyczajna szkoła kryje wiele sekretów, które zaowocowały powstaniem legendy na temat siedmiu niebezpiecznych tajemnic skrywanych przez placówkę. Niedługo po rozpoczęciu pierwszych lekcji gracze przyłączają się do klubu badającego zjawiska nadprzyrodzone, którego członkowie za cel stawiają sobie odkrycie prawdy o wszystkich siedmiu sekretach Akademii. W misji tej pomoże nam demoniczny lis, z którym zawieramy pakt, otrzymując moc Kotodamy, czyli potęgi słów, pozwalającą nam na odnalezienie niezbędnych wskazówek. Historia Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa podzielona jest na siedem rozdziałów i oferuje kilka różnych zakończeń.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
16
Nośnik
Kod w pudełku
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)