The Eternal Cylinder XBOX ONE/XSX

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W grze The Eternal Cylinder gracze kontrolują stado uroczych stworzeń zwanych Trebhums i muszą eksplorować dziwny, obcy świat wypełniony egzotycznymi formami życia, surrealistycznymi środowiskami i ciągłym zagrożeniem ze strony Cylindra, gargantuicznej, walcowatej struktury o starożytnym pochodzeniu, która miażdży wszystko na swojej drodze. W tym wyjątkowym obcym ekosystemie destrukcja świata w czasie rzeczywistym, sztuczna inteligencja zwierząt oraz organiczna eksploracja i układanki łączą się, aby zapewnić niezapomnianą przygodę.

Seria
Xbox One
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Twoje Trebhumy zaczynają na samym dole naturalnego łańcucha pokarmowego, ale mogą mutować i ewoluować, zyskując nowe atrybuty fizyczne i umiejętności poprzez zjadanie różnorodnej flory i fauny. Odkryj i zaadoptuj dziesiątki mutacji, w tym nowe umiejętności przemieszczania się, takie jak latanie i pływanie, aby dotrzeć do nowych obszarów, oraz nowe zmysły, które pomogą pokonać zagadki i niebezpieczeństwa. Twoje liczne Trebhumy mogą mieć różne mutacje, dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalne stado. Każda mutacja zmieni również fizyczny wygląd Trebhumów, a ich łączenie pozwoli na tworzenie nowych, zaskakujących projektów stworzeń, które gracze będą mogli odkrywać w trakcie eksploracji tego wyjątkowego, obcego świata.

Cechy:

  • Niezapomniany Świat Obcych do odkrycia - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu Twoje stado będzie się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Unikalny system mutacji - Mimo że Trebhumy są na ogół słabe i rozpoczynają życie na samym dole łańcucha pokarmowego, mają wyjątkową zdolność do mutacji i odblokowywania nowych umiejętności poprzez spożywanie naturalnych roślin jadalnych, które zamieszkują świat gry. Gracze muszą więc odkrywać i eksperymentować z szerokim wachlarzem owoców, flory i obcych stworzeń, aby odblokować nowe moce i opcje rozgrywki.
  • Trebhum dla każdego - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu twoje stado może się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Biomy - Gracze muszą odkrywać przepiękny świat, który jest zaludniony niezapomnianymi widokami i unikalnymi krajobrazami, gdzie za każdym rogiem jest coś nowego do odkrycia.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)