Ary and the Secret of Seasons XBOX ONE

117,45 zł

Najniższa cena produktu 117,45 zł z dnia 30.09.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Podróżuj przez wspaniały świat Valdi! O tak. Ary and the Secret of Seasons to nagradzana gra przygodowa, w której śledzi młodą dziewczynę o imieniu Aryelle lub Ary, która podróżuje przez wielki świat Valdiego. Stając się Strażnikiem Zimy, Ary zyskuje możliwość manipulowania porami roku wokół niej. Ary nauczy się kontrolować pory roku i wykorzystywać je do pokonania wrogów, pokonywania przeszkód i rozwiązywania złożonych zagadek podczas swojej przygody w Valdi.

Seria
Xbox One
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Dawno temu światu Valdiego groził zły mag. Po wielkiej walce został pokonany przez Legendarnego Wojownika i zamknięty w Krypcie, uwięziony na całą wieczność. Aby zapewnić uwięzienie maga, czterech wielkich mędrców przysięgało, że będzie czuwać i chronić Kryptę. Utworzyli oni oryginalną Guardians of Seasons, tajną organizację o bogatej historii i legendzie.

Po tym, jak tajemnicza siła pogrąża sezony Valdiego w chaosie, Ary postanawia pomóc Strażnikom Pór Roku i wyrusza w poszukiwaniu źródła chaosu. Wykorzystując swój spryt i odwagę, Ary będzie musiała pokonać potwornych wrogów, tajne intrygi i duszne tradycje, aby uratować Valdiego i przywrócić równowagę światu.

  • Nagradzająca eksploracja.
  • Wciągająca opowieść.
  • Dynamiczne środowiska.
  • Płynna walka.
  • Powabny świat 3D.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)