Remothered Broken Porcelain XBOX ONE

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 03.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Remothered: Broken Porcelain to druga odsłona cyklu survival horrorów, zapoczątkowanego w 2018 roku przez grę Remothered: Tormented Fathers. Za opracowaniem tej produkcji stoją autorzy pierwowzoru, czyli firmy Stormind Games i Darril Arts, a jej wydaniem zajęło się Modus Games.

Seria
Xbox One
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Akcja Remothered: Broken Porcelain toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części serii. Poznajemy dwie nowe bohaterki: niepokorną Jen, która została wydalona ze szkoły z internatem, za co trafiła w roli pokojówki do Ashmann Inn oraz nieśmiałą wiolonczelistkę Linn. Obie dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają i postanawiają sprzymierzyć w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu – ucieczki z przeklętego hotelu. W międzyczasie bohaterka poprzedniej części (Rosemary Reed) wciąż kontynuuje swoje śledztwo mające na celu odkrycie tajemnicy zniknięcia Celeste Fenton. Jej starania doprowadzają ją do spotkania starej znajomej, oszpeconej w tajemniczym wypadku właścicielki hotelu. Przemierzając korytarze Ashmann Inn spotykamy zarówno postaci znane z pierwszej części gry, jak i zupełnie nowe osobistości, inspirowane bohaterami kultowych filmów grozy. Nie wszyscy jednak są przyjaźni. W ciemnościach hotelu czyhają łowcy, a wśród nich tajemnicza postać zwana Porcelain.

W grze Remothered: Broken Porcelain akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W posępnych lokacjach czekają zagadki do rozwiązania, a także przeciwnicy, których warto trzymać jak najdalej od siebie. By tego dokonać, odwracamy ich uwagę, przemykamy za ich plecami bądź chowamy się w cieniu. W przypadku wykrycia nie pozostaje nam natomiast nic innego, jak spróbować stawić im czoła (co zazwyczaj kończy się dla naszej bohaterki nienajlepiej) lub salwować się ucieczką. Przetrwać pomogą nam przydatne przedmioty, które mamy szansę znaleźć podczas eksploracji.

Podobnie jak pierwsza część serii, Remothered: Broken Porcelain działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, a oprawa graficzna tej produkcji prezentuje poziom zbliżony do poprzedniczki. Zabawie towarzyszy klimatyczny soundtrack autorstwa Luca Balboni, w którego port folio można znaleźć między innymi muzykę do Remothered: Tormented Fathers.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)