Risk Of Rain 1+2 XBOX ONE

109,00 zł

Najniższa cena produktu 109,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Risk of Rain 2 jest kontynuacją Risk of Rain, czyli ciepło przyjętej hybrydy gatunkowej, łączącej elementy platformowej gry akcji, RPG-a i produkcji typu roguelike. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części serii, za jej stworzenie odpowiedzialne jest niezależne studio Hopoo Games.

Seria
Xbox One
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł .


Wzorem pierwszej odsłony cyklu, Risk of Rain 2 nie posiada rozbudowanej warstwy fabularnej. Gracze po raz kolejny przejmują kontrolę nad postaciami przemierzającymi powierzchnię odległej planety wypełnionej rozmaitymi niebezpieczeństwami. Głównym zadaniem, jakie na nich tutaj czeka, jest przeżycie w tym niegościnnym środowisku i eksploracja lokacji, w których roi się od agresywnych przeciwników.

W Risk of Rain 2 akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Wzorem innych pozycji tego typu, zabawa polega na skakaniu po platformach, unikaniu niezliczonych pułapek oraz na walce z oponentami przy pomocy rozbudowanego arsenału i unikalnych zdolności poszczególnych bohaterów. Względem poprzedniczki, opisywana pozycja może się pochwalić przede wszystkim bardziej ujednoliconym systemem postaci, a także bogatymi możliwościami craftingu.

Już od pierwszej zapowiedzi twórcy Risk of Rain 2 nie ukrywali, że jest to ich pierwszy projekt zrealizowany w pełnym trójwymiarze. Niemniej, kolorowa oprawa graficzna, utrzymana w kreskówkowym stylu może się podobać – na szczególną uwagę zasługują oryginalne, barwne efekty towarzyszące wymianie ognia z oponentami.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GEARBOX
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)