Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 499,00 zł

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Wiek

Wiek

NINJAGO®

NINJAGO®

Zestawy LEGO® NINJAGO® zabiorą Cię do starożytnego i tajemniczego świata, w którym drużyna nieustraszonych ninja próbuje przywrócić porządek i pokonać hordy złych najeźdźców. Każdy mały miłośnik przygód będzie szczęśliwy, mogąc budować niesamowite pojazdy i mechy, a później dołączyć do drużyny wraz z Mistrzem Wu, Kaiem, Lloydem, Zane'em, Nyą, Jayem i Cole'em, by wcielać się w różne role i odgrywać własne wersje scenek z serialu „NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu”.

NINJAGO®

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

70688 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Kaia 70688 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Kaia

70688 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Kaia

2022-03-08
Cena 39,00 zł

Pomóż Kaiowi opanować sztukę Spinjitzu w rewelacyjnym spinnerze ninja. Umieść go w środku spinnera, pociągnij linkę i zobacz, jak zacznie się błyskawicznie obracać. Koniecznie musi opanować utrzymywanie równowagi. Zbuduj mu wyższą wieżę treningową, by mógł zmierzyć się z trudniejszym wyzwaniem! Czy uda Ci się wywiązać z zadania i przygotować Kaia do walki, a równocześnie pomóc mu osiągnąć jego prawdziwy potencjał?

70689 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Lloyda 70689 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Lloyda

70689 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Lloyda

2022-03-08
Cena 39,00 zł

Pomóż Lloydowi opanować sztukę Spinjitzu z pomocą wspaniałego spinnera do zabawy. Umieść go w zabawce, pociągnij linkę i popatrz, jak ninja szybko się obraca. Sprawdź, czy uda mu się ominąć trzy płonące bomby, które przed nim postawisz, lub przygotuj mu inne wyzwania. Czy uda Ci się wywiązać z zadania i przygotować Lloyda do walki?

70690 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Jaya 70690 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Jaya

70690 LEGO® NINJAGO® Szkolenie wojownika Spinjitzu Jaya

2022-03-08
Cena 39,00 zł

Pomóż Jayowi opanować sztukę Spinjitzu z pomocą superfajnego spinnera szkoleniowego. Umieść go w środku zabawki, pociągnij linkę i zobacz, jak błyskawicznie się obraca. Przygotuj dla niego wyzwania, które pomogą mu przećwiczyć umiejętności bojowe — sprawdź na przykład, czy poradzi sobie w pojedynku z obrotowym manekinem szkoleniowym. Czy uda Ci się wywiązać z zadania i przygotować Jaya do walki?

71700 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy ścigacz 71700 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy ścigacz

71700 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy ścigacz

Cena 39,00 zł

Połącz siły z Lloydem i ruszaj do dżungli na pokładzie dżunglowego ścigacza! Odtwórz wielkie bitwy z Turnieju Żywiołów NINJAGO® i pomóż bohaterskiemu ninja uporać się z potężnymi wrogami! Ten łazik ma wbudowane świetne zawieszenie i porusza się na dużych, gumowych oponach, więc Lloyd może bez trudu przedrzeć się przez dżunglę. Wskocz do kokpitu i szykuj się do walki.

71745 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy chopper Lloyda 71745 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy chopper Lloyda

71745 LEGO® NINJAGO® Dżunglowy chopper Lloyda

Cena 79,00 zł

Przebij się przez gęstą dżunglę na tajemniczej wyspie, jadąc dżunglowym chopperem Lloyda. Tylko uważaj na strażnika grzmotu — w obronie bezcennego amuletu burzy jest gotowy do walki swoją niebezpieczną włócznią. Ostrzelaj go z dwóch działek na motocyklu lub odczep od pojazdu latającą deskę surfingową, na której do walki może dołączyć Nya. Kto wygra to niebezpieczne starcie?

71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza 71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza

71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza

Cena 499,00 zł

Daj głębokiego nura do wody i przygotuj się na emocjonujące bitwy w Świątyni Bezkresnego Morza z najnowszego sezonu serialu NINJAGO®! Połącz siły z nurkiem Kaiem i NRG Nyą, aby zmierzyć się z Księciem Kalmaarem i jego niebezpiecznymi strażnikami głębin w ich tajnej kryjówce. Uważaj na pułapki i miotacze, i postaraj się nie obudzić potężnego węża morskiego! Musisz ocalić miasto NINJAGO przed potopem!

71757 LEGO® NINJAGO® Mech Ninja Lloyda 71757 LEGO® NINJAGO® Mech Ninja Lloyda

71757 LEGO® NINJAGO® Mech Ninja Lloyda

Cena 39,00 zł

Połącz siły z Lloydem i jego potężnym mechem, aby stanąć do walki ze złym wężowym niszczycielem boa. Wskocz do kokpitu robota uzbrojonego w dwa wielkie miecze i rusz do ekscytującej akcji. Uważaj! Natrętny wąż z długą i ostrą włócznią jest gotowy stawić Ci czoła. Czy zdołasz użyć wszystkich swoich umiejętności, aby go pokonać? Musisz wygrać, aby ocalić miasto NINJAGO®!

71760 LEGO® NINJAGO® Smok gromu Jaya EVO 71760 LEGO® NINJAGO® Smok gromu Jaya EVO

71760 LEGO® NINJAGO® Smok gromu Jaya EVO

Cena 84,00 zł

Połącz siły z Jayem i jego smokiem gromu, aby stanąć do walki ze złą latającą żmiją, która za wszelką cenę chce narozrabiać! Nie pozwól, aby wyposażony w plecak odrzutowy wąż ukradł broń Jaya i odleciał! Ulepsz Jaya, dając mu kaptur i miecz, i wyposaż jego groźnego smoka w większe skrzydła, aby bohater mógł wzlecieć w powietrze i stanąć do śmiertelnie niebezpiecznej walki! Gdy ukończysz misję, w nagrodę otrzymasz kolekcjonerski sztandar prędkości.

71761 LEGO® NINJAGO® Energetyczny mech Zane’a EVO 71761 LEGO® NINJAGO® Energetyczny mech Zane’a EVO

71761 LEGO® NINJAGO® Energetyczny mech Zane’a EVO

Cena 39,00 zł

Połącz siły z Zane’em w imponującym energetycznym mechu EVO i zmierz się z niebezpieczną mechaniczną kobrą podczas ekscytujących starć. Uważaj na pistolet blasterowy węża! Ulepsz Zane’a i pancerz mecha, wskocz do kokpitu i odeprzyj atak przeciwnika za pomocą miecza i fantastycznej obrotowej broni w kształcie gwiazdy. Za ukończenie misji w nagrodę otrzymasz kolekcjonerski sztandar skradania.

71762 LEGO® NINJAGO® Smok ognia Kaia EVO 71762 LEGO® NINJAGO® Smok ognia Kaia EVO

71762 LEGO® NINJAGO® Smok ognia Kaia EVO

Cena 129,00 zł

Wzbij się w przestworza z Kaiem i jego smokiem ognia, aby stanąć do walki z dwoma złymi wężowymi wojownikami. Uważaj! Jeden z węży steruje strzelającym dronem, a drugi ma plecak odrzutowy i wyrzutnię łańcuchów. Ulepsz smoka dwukrotnie, aby był większy, silniejszy i szybszy — dzięki temu zwyciężysz w bitwie i ochronisz miasto NINJAGO®. W nagrodę za ukończenie misji otrzymasz kolekcjonerski sztandar odwagi.

71763 LEGO® NINJAGO® Samochód wyścigowy Lloyda EVO 71763 LEGO® NINJAGO® Samochód wyścigowy Lloyda EVO

71763 LEGO® NINJAGO® Samochód wyścigowy Lloyda EVO

Cena 129,00 zł

Pomóż Lloydowi zbudować większy, silniejszy i szybszy pojazd ninja, który pomoże mu w walce ze złymi wężowymi wojownikami. O rety! Mechaniczna kobra prowadzi quad i ma miotacz ognia, a Pyton Dynamit ma broń i laskę dynamitu! Możesz zbudować trzy modele pojazdu Lloyda: zacznij od łazika, a na końcu zmień go w opancerzony samochód gotowy do bitwy. Za ukończenie misji otrzymasz nagrodę — kolekcjonerski sztandar przystosowania.

71764 LEGO® NINJAGO® Akademia wojowników Ninja 71764 LEGO® NINJAGO® Akademia wojowników Ninja

71764 LEGO® NINJAGO® Akademia wojowników Ninja

2022-03-08
Cena 175,00 zł

Połącz siły z Jayem i Zane’em i pomóż im opanować sztukę Spinjitzu w pełnej atrakcji akademii wojowników Ninja. Przećwicz swoje umiejętności z pomocą fajnego spinnera i weź udział w różnych wyzwaniach. Możesz stanąć do walki z mechanicznym manekinem szkoleniowym, przeskoczyć nad dołem z wężami i zjechać w dół po zjeżdżalni. Ale uważaj — zły niszczyciel boa czai się gdzieś w pobliżu! Gdy ukończysz misję, otrzymasz kolekcjonerski sztandar równowagi.