Filtruj według

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 429,00 zł

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Wiek

Wiek

Star Wars™

Star Wars™

Wyrusz w podróż przez kultową Galaktykę LEGO® Star Wars. Mamy dla Ciebie stale uzupełnianą gamę tematycznych zestawów oraz realistyczne figurki do zbudowania. Młodzi fani serii Gwiezdne Wojny z radością dadzą się porwać kreatywnej zabawie i będą odtwarzać niezapomniane sceny z przebojowych filmów i seriali spod znaku Star Wars. Mogą też wymyślać i odgrywać własne scenariusze starć dobra ze złem w stylu LEGO.

Star Wars™

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

75300 LEGO® Star Wars™ Imperialny myśliwiec TIE™ 75300 LEGO® Star Wars™ Imperialny myśliwiec TIE™

75300 LEGO® Star Wars™ Imperialny myśliwiec TIE™

Cena 209,00 zł

Zbuduj swój własny imperialny myśliwiec TIE, by przeżywać przygody z klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen™! Posadź pilota w kokpicie i ruszaj w kosmos. Gdy napotkasz statki Rebelii, wystrzel z działek na klocki. Później pomóż szturmowcowi i droidowi protokolarnemu NI-L8 wygrać naziemną potyczkę i wywalczyć zwycięstwo!

75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera 75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera

75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera

Cena 239,00 zł

Przygotuj się do szturmu wraz z Lukiem Skywalkerem za sterami jego kultowego X-winga! Koniecznie weź na pokład wiernego R2-D2, a potem zajmij miejsce w kokpicie. Odpal silnik i startuj. Później ustaw skrzydła w położeniu bojowym i ostrzelaj imperialne okręty z działka. Po bitwie wróć szybko do bazy Rebelii — trzeba uczcić zwycięstwo!

75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore 75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore

75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore

Cena 89,00 zł

Dzięki przenośnemu zestawowi Starcie na Mandalore (75310) młodzi fani mogą odegrać ekscytującą scenę z serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. Zestaw zawiera tron z klocków LEGO® z ukrytą skrytką, w której znajduje się pistolet blasterowy, a także dekoracyjne elementy otoczenia, takie jak pękające okno — w sam raz, aby wyrzucić przez nie minifigurkę LEGO! Dzieci będą również zachwycone mandaloriańskim skarbcem, w którym można uwięzić Dartha Maula.

75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™ 75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

Cena 99,00 zł

Zbuduj własną armię szturmowców śnieżnych z LEGO® Star Wars i przygotuj się do bitwy na planecie Hoth! Wyposaż szturmowców w działo blasterowe, karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Zbuduj śnieżny okop i strzel z ciężkiego blastera samopowtarzalnego E-Web w siły Sojuszu Rebeliantów. Rusz do ataku ze zwiadowcą szturmowców z Hoth na imperialnym ścigaczu. Czy zdołasz poprowadzić śnieżnych szturmowców ku zwycięstwu?

75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™ 75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™

75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™

Cena 45,00 zł

Zbuduj mikromyśliwiec Brzeszczot i połącz siły z Mandalorianinem podczas ekscytujących przygód łowców nagród! Wskocz do kokpitu i wyrusz na galaktyczną misję. Strzel klockami z miotaczy w siły Resztek Imperium. Zwiedź inne planety, używając plecaka odrzutowego Mandalorianina, i walcz z przeciwnikami, wykorzystując pistolet blasterowy. Kto wie, co odkryjesz podczas swojej przygody!

75330 LEGO® Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™ 75330 LEGO® Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™

75330 LEGO® Star Wars™ Diorama: Szkolenie Jedi™ na Dagobah™

Cena 429,00 zł

Rób albo nie rób, nie ma próbowania. Skup się i przystąp do działania. Bądź jak Mistrz Jedi Yoda i odtwórz klasyczną scenę treningu Jedi z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje”. Zbuduj chatkę Yody na bagnach planety Dagobah oraz skrzydło zatopionego X-winga Luke'a Skywalkera. Uzupełnij całość postaciami LEGO® Luke'a Skywalkera i Yody, a także wiernego droida R2-D2. Na koniec zamocuj plakietkę i efektowna ozdoba będzie gotowa.