Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 699,00 zł

Kategoria wiekowa

Kategoria wiekowa

Wiek

Wiek

Star Wars™

Star Wars™

Wyrusz w podróż przez kultową Galaktykę LEGO® Star Wars. Mamy dla Ciebie stale uzupełnianą gamę tematycznych zestawów oraz realistyczne figurki do zbudowania. Młodzi fani serii Gwiezdne Wojny z radością dadzą się porwać kreatywnej zabawie i będą odtwarzać niezapomniane sceny z przebojowych filmów i seriali spod znaku Star Wars. Mogą też wymyślać i odgrywać własne scenariusze starć dobra ze złem w stylu LEGO.

Star Wars™

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™

75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™

Cena 699,00 zł

Przemierzaj galaktykę wraz z Finnem, Chewbaccą, Lando Calrissianem, Boolio, C-3PO, R2-D2 i D-O na pokładzie legendarnego Sokoła Millennium. Podobnie jak jego pierwowzór z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, statek swoje najlepsze czasy ma już za sobą... ale nadal potrafi pokonać trasę na Kessel w 12 parseków... chyba. Tak więc podnieś rampę, przejmij stery i ruszaj w pełen przygód rejs po świecie LEGO® Star Wars™!

75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ 75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

Cena 79,00 zł

Wstąp w szeregi Najwyższego Porządku i poprowadź żołnierzy Sithów do walki z zestawem bitewnym LEGO® Star Wars™! Rozdaj żołnierzom miotacze na klocki. Zamocuj blaster z przodu pojazdu, by móc w każdej chwili otworzyć ogień. Pędź na wrogie terytorium i zaatakuj z powietrza, zrzucając żołnierzy z plecakami odrzutowymi. Czy ktoś zdoła Cię powstrzymać?

75295 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Sokół Millennium™ 75295 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Sokół Millennium™

75295 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Sokół Millennium™

Cena 45,00 zł

Wzywamy bohaterów Ruchu Oporu! Zbuduj mikromyśliwiec Sokół Millennium, by razem z Hanem Solo wyruszyć w niebezpieczne misje. Siądź za sterami i startuj! Działka na klocki odpędzą okręty Imperium, a Han obroni się ręcznym blasterem. Później włącz hipernapęd, aby na pełnym gazie uciec w bezpieczne miejsce.

75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™ 75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™

75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™

Cena 139,00 zł

Pędź przez tatooińską pustynię razem z Dzieckiem na niesamowitym ścigaczu Mandalorianina! Pustynia skrywa jednak wiele niebezpieczeństw, więc uważaj! Połącz siły z tuskeńskim rabusiem w jego kryjówce. Znajdziesz tam przydatną broń, taką jak balista oraz kij gaffi. Mandalorianin także ma przy sobie broń: ciężki karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Jeśli będziesz współpracować z bohaterami, na pewno pokonasz wroga!

75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore 75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore

75310 LEGO® Star Wars - Starcie na Mandalore

Cena 89,00 zł

Dzięki przenośnemu zestawowi Starcie na Mandalore (75310) młodzi fani mogą odegrać ekscytującą scenę z serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. Zestaw zawiera tron z klocków LEGO® z ukrytą skrytką, w której znajduje się pistolet blasterowy, a także dekoracyjne elementy otoczenia, takie jak pękające okno — w sam raz, aby wyrzucić przez nie minifigurkę LEGO! Dzieci będą również zachwycone mandaloriańskim skarbcem, w którym można uwięzić Dartha Maula.

75317 LEGO® Star Wars™ Mandalorianin™ i Dziecko 75317 LEGO® Star Wars™ Mandalorianin™ i Dziecko

75317 LEGO® Star Wars™ Mandalorianin™ i Dziecko

Cena 79,00 zł

Zbuduj dwie niezwykle popularne postacie z serialu „Star Wars: The Mandalorian” w wersji LEGO® BrickHeadz™! Przygotuj mandaloriańskiego łowcę nagród do walki: załóż mu na plecy karabin blasterowy, a do ręki daj pistolet. Zestaw pozwala także zbudować latający wózek dla figurki Dziecka, która dzięki ruchomym uszom może przybierać smutny lub wesoły wyraz. Oba modele są wyposażone w podstawki, na których możesz z dumą wyeksponować swoje dzieło.

75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™ 75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

75320 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™

Cena 89,00 zł

Zbuduj własną armię szturmowców śnieżnych z LEGO® Star Wars i przygotuj się do bitwy na planecie Hoth! Wyposaż szturmowców w działo blasterowe, karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Zbuduj śnieżny okop i strzel z ciężkiego blastera samopowtarzalnego E-Web w siły Sojuszu Rebeliantów. Rusz do ataku ze zwiadowcą szturmowców z Hoth na imperialnym ścigaczu. Czy zdołasz poprowadzić śnieżnych szturmowców ku zwycięstwu?

75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™ 75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™

75321 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Brzeszczot™

Cena 39,00 zł

Zbuduj mikromyśliwiec Brzeszczot i połącz siły z Mandalorianinem podczas ekscytujących przygód łowców nagród! Wskocz do kokpitu i wyrusz na galaktyczną misję. Strzel klockami z miotaczy w siły Resztek Imperium. Zwiedź inne planety, używając plecaka odrzutowego Mandalorianina, i walcz z przeciwnikami, wykorzystując pistolet blasterowy. Kto wie, co odkryjesz podczas swojej przygody!

75322 LEGO® Star Wars™ AT-ST™ z Hoth™‎ 75322 LEGO® Star Wars™ AT-ST™ z Hoth™‎

75322 LEGO® Star Wars™ AT-ST™ z Hoth™‎

Cena 229,00 zł

Bitwa o Hoth trwa! Chewbacca i żołnierz Rebelii potrzebują Twojej pomocy w obronie przed potężną maszyną kroczącą AT-ST. Uniknij jej długich nóg i ukryj się przed pociskami wystrzeliwanymi z jej sprężynowego działka. Zneutralizuj imperialnego droida zwiadowczego swoją bronią blasterową i zaatakuj maszynę przy pomocy kuszy Chewiego. Kto zatriumfuje — Imperium czy Rebelia? To zależy od Ciebie!

75324 LEGO® Star Wars™ Atak mrocznych szturmowców 75324 LEGO® Star Wars™ Atak mrocznych szturmowców

75324 LEGO® Star Wars™ Atak mrocznych szturmowców

2022-03-08
Cena 119,00 zł

Uczcij powrót Luke'a Skywalkera w drugim sezonie serialu ,,Star Wars: The Mandalorian", budując zestaw Atak mrocznych szturmowców (75324) dla ośmioletnich i starszych fanów sagi. Model przedstawia szczegółowo odtworzoną scenę na pokładzie imperialnego lekkiego krążownika, podczas której ponownie pojawił się Luke. Jest tu obrotowa winda, obrotowa platforma bojowa i przesuwająca się platforma ,,Mocy" do walki z mrocznymi szturmowcami. W zestawie są też cztery minifigurki LEGO® inspirujące do kreatywnego odgrywania ról: Luke Skywalker z mieczem świetlnym oraz trzech mrocznych szturmowców z karabinami blasterowymi.

75326 LEGO® Star Wars™ Sala tronowa Boby Fetta 75326 LEGO® Star Wars™ Sala tronowa Boby Fetta

75326 LEGO® Star Wars™ Sala tronowa Boby Fetta

2022-03-08
Cena 439,00 zł

Zobacz, jak Boba Fett i Fennec Shard wdzierają się do pałacu, który należał kiedyś do Jabby Hutta. Pomóż im pokonać strażnika Weequaya i Quarrena. Strąć gamorreańskiego strażnika ze schodów i zmierz się z Bibem Fortuną w sali tronowej. Zrzuć go z tronu i odszukaj ukryte sztabki beskaru. Potem przejdź na tyły pałacu i uczcij swoje zwycięstwo jedzeniem i piciem!

75327 LEGO® Star Wars™ Hełm Luke’a Skywalkera™ — Czerwony Pięć 75327 LEGO® Star Wars™ Hełm Luke’a Skywalkera™ — Czerwony Pięć

75327 LEGO® Star Wars™ Hełm Luke’a Skywalkera™ — Czerwony Pięć

2022-03-08
Cena 229,00 zł

Zbuduj Rebelię i pokonaj Imperium — możesz zacząć od tej kunsztownej repliki słynnego hełmu pilota Luke’a Skywalkera z serii LEGO® Star Wars™. Oderwij się od codzienności i skup się jak Mistrz Jedi podczas wciągającego odtwarzania realistycznych detali z klocków. Po skończeniu tej satysfakcjonującej misji gotowy hełm możesz ustawić na zintegrowanej podstawce i ozdobić nią swój dom lub biuro.

75328 LEGO® Star Wars™ Hełm Mandalorianina™ 75328 LEGO® Star Wars™ Hełm Mandalorianina™

75328 LEGO® Star Wars™ Hełm Mandalorianina™

2022-03-08
Cena 229,00 zł

Legendarnemu łowcy nagród Mandalorianinowi z pewnością należy się uznanie. Odpręż się i zbuduj elegancką replikę LEGO® Star Wars™ jego słynnego hełmu. Lakierowane bębnowo części LEGO imitują metaliczny połysk beskaru, a klocki w różnych odcieniach szarości podkreślają kontury hełmu. Skończony efekt swojej imponującej kreatywnej misji możesz ustawić na podstawce z tabliczką.