Disaster Report 4 Summer Memories SWITCH

239,00 zł

Najniższa cena produktu 239,00 zł z dnia 21.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Disaster Report 4 Plus: Summer Memories to przygodowa gra akcji. Projekt opracowało Gz Studio, w skład którego wchodzą członkowie zamkniętego zespołu Irem, odpowiedzialnego za poprzednie odsłony serii.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 23 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 23 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,60 zł .


Akcja Disaster Report 4 Plus: Summer Memories osadzona jest w Japonii w czasach współczesnych. Kampania rozpoczyna się, gdy postać gracza (sami wybieramy, czy będzie to kobieta, czy mężczyzna) przybywa do jednej z metropolii w poszukiwaniu pracy. Próby znalezienia posady przerywa potężne trzęsienie ziemi, którego skutkiem jest kompletna dewastacja całego miasta. Naszym zadaniem staje się przetrwanie tygodnia w tych warunkach.

Tak jak poprzednie odsłony cyklu, Disaster Report 4 Plus: Summer Memories w realistyczny sposób odtwarza realia katastrof naturalnych i zagrożenia czyhające na ludzi. Podczas zabawy konieczne jest m.in. unikanie różnorodnych niebezpieczeństw, szukanie pożywienia i wody, dbanie o znalezienie miejsca do odpoczynku oraz pomaganie innym ocalałym. Nie zabrakło także systemu symulującego choroby i obrażenia. Gracz zmuszony jest nawet do sprawdzania dat ważności żywności oraz dbania o załatwianie potrzeb fizjologicznych. Wraz z upływającymi w grze dniami wirtualny świat ulega stopniowym zmianom, dostarczając nowych wyzwań, zagrożeń i okazji do zdobycia cennych przedmiotów. Upływ czasu potrafi uczynić niektóre rejony znacznie bardziej niebezpiecznymi, podczas gdy inne dzielnice zaczną być powoli odbudowywane. W porównaniu z poprzednimi odsłonami wyraźnie zwiększono wpływ gracza na rozwój fabuły: nasze decyzje kształtują zarówno sytuację w zniszczonym mieście, jak i losy innych ocalałych.

Warto wspomnieć, że gra powstała na gruzach projektu Disaster Report 4, który został skasowany w 2011 roku. Ten tytuł zmierzał na PlayStation 3, ale twórcy nie byli w stanie rozwiązać wielu problemów związanych z technologią i mechanikami rozgrywki, więc ostatecznie porzucili prace. Disaster Report 4 Plus: Summer Memories jest zupełnie nową produkcją i opracowano ją od zera, ale jednocześnie jej twórcy posiłkowali się pomysłami ze skasowanego pierwowzoru.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)