80 Days & Overboard! SWITCH

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 27.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zainspirowany słynną powieścią Julesa Verne'a, dołącz do Phileasa Fogga i jego lojalnego sługi Passepartout, gdy ścigają się dookoła świata z zegarem, który nigdy się nie zatrzymuje. Poznaj całą kulę ziemską, aby znaleźć najszybszą trasę lub najdziwniejsze historie...

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
ININ Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4260650744761
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Barki, pociągi, sterowce i mechaniczne wielbłądy są gotowe, aby cię unieść. Pojedź nowo wybudowanym Orient Expressem z Paryża do Stambułu, a następnie wskocz do balonu na gorące powietrze na 3-dniową podróż do Bejrutu. Czy wsiądziesz na prom pasażerski płynący do Aleksandrii, czy na sterowiec do Mezopotamii, a może pojedziesz pomysłowym samochodem solarnym starą drogą do Bagdadu przez ruiny starożytnego sumeryjskiego miasta...?

Biorąc swoje literackie korzenie i eksplodując je na całym świecie, 80 Days tka wciągającą narrację z głębokimi postaciami i interakcjami. Rozgałęzione ścieżki pozwalają na niemal nieograniczoną liczbę możliwych rozwinięć i zakończeń historii. Każda kolejna rozgrywka to zupełnie nowe doświadczenie i zawsze jest coś więcej do odkrycia.

Czy zdążysz wrócić do Londynu na czas? Setki tras i miast do odkrycia, tysiące ludzi do spotkania, niepowtarzalne przygody, ukryte zakamarki i tajemnice - to wszystko znajdziesz w tym wielokrotnie nagradzanym arcydziele interaktywnej fikcji.

Na pokład!

Na pokładzie statku płynącego do Nowego Jorku popełniono morderstwo - i to właśnie Ty jesteś jego sprawcą. Masz tylko osiem godzin, aby pomóc byłej aktorce Veronice Villensey kłamać, oszukiwać i mordować w jej drodze do wolności.

Ukryj dowody, wprowadzaj w błąd świadków, wrabiaj kolejnych podejrzanych i uciekaj z ubezpieczeniem na życie męża oraz nienaruszoną reputacją w tej powieści wizualnej nowej generacji, w której liczy się każdy ruch, a każda postać patrzy. Starannie dobieraj słowa, bo inaczej palec podejrzeń skieruje się na ciebie.

Szantażuj szpiega, zakochaj się, zamorduj rywala, odurzaj świadka, kłam, zaprzyjaźnij się, zdradź, pocieszaj, podkradaj, uwodź, kradnij, pożyczaj, módl się, podsłuchuj, oszukuj, zabijaj... Są tu wskazówki, dowody, podejrzani, oskarżenia, tajemnice i kłamstwa. Czy uda ci się uciec przed morderstwem?

Będziesz potrzebował całej swojej przebiegłości, przymusu i charyzmy, aby zapewnić, że ktoś inny weźmie na siebie upadek.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
ININ Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4260650744761

Referencje

Komentarze (0)