Asterix and Obelix Slap Them All! 2 PS4

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 21.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Spokojne życie Asteriksa, Obeliksa i innych mieszkańców wioski zostaje przerwane nieoczekiwaną wizytą Draczniksa, który przybył prosić o pomoc. Informuje naszych bohaterów, że jego ojciec – Oceanoniks – trafił do rzymskiego więzienia za kradzież, której nie popełnił...

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4/PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3701529501470
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Orzeł Lutecji, bezcenny złoty emblemat legionów rzymskich, został skradziony, a winą obarczono niewinnego człowieka! Asteriks obiecuje zbadać sprawę i prosi Draczniksa, by dla własnego bezpieczeństwa pozostał w wiosce. Dwóch galijskich wojowników wyrusza do Lutecji, aby zasięgnąć informacji u znajomego, który wie o wszystkich intrygach i plotkach w mieście... A znając naszych bohaterów, solidna dawka celnie wymierzonych kuksańców szybko przybliży ich do odpowiedzi, których szukają podczas swojej podróży!

Asterix & Obelix – Slap them all! 2 to dynamiczna gra typu Beat’em Up z oryginalną fabułą. W drodze do celu odwiedzisz wiele różnych miejsc: zapomniane ruiny w mrocznym lesie, największy obóz Rzymian, jaki kiedykolwiek powstał, a nawet Lutecję... Odbędziesz podróż do odległych krain, wypełnioną zróżnicowaną scenerią, obfitującą w liczne spotkania i, oczywiście, naszpikowaną odpowiednią dawką bijatyki! Wszystkiemu temu towarzyszą oryginalne animowane cutscenki, dzięki którym fabuła jest jeszcze ciekawsza!

Asterix & Obelix – Slap them all! 2 wynosi walkę na nowy poziom z większą liczbą wrogów i bossów, a także z wieloma nowymi funkcjami i ulepszeniami rozgrywki. Oprócz unikatowych ruchów, Asteriks i Obeliks mogą „szarżować”, przeprowadzając bardziej dynamiczne i płynne ataki. Do dyspozycji mają też Tryb Furii oraz dewastujący przeciwników Ostateczny atak. Nie wspominając już o możliwości niszczenia niektórych elementów środowiska oraz rzucania beczkami i menhirami podczas walki!

Rzymianie i inni wrogowie – miejcie się na baczności!

CECHY GRY:

  • Zapierające dech w piersi nowe poziomy: od Lutecji po... koniec świata!
  • Dynamiczna, pełna zaskakujących zwrotów fabuła.
  • Nowy Tryb Furii, który można aktywować w walce...
  • ... i unikatowy Ostateczny atak dla każdej postaci.
  • Nowi wrogowie i bossowie, którym można spuścić manto!
  • Możliwość niszczenia niektórych elementów środowiska.
  • Lokalizacje i postaci wiernie odwzorowane z komiksów.
  • Możliwość gry w lokalnym trybie kooperacji w dwie osoby.
  • Oryginalna historia z animowanymi cutscenkami.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4/PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3701529501470

Referencje

Komentarze (0)