Bladed Fury PS4

87,16 zł

Najniższa cena produktu 87,16 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Bladed Fury to płynna i precyzyjna gra akcji 2D oparta na chińskiej historii i mitologii z surrealistycznymi elementami.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
PM Studios
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280424703
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Wędrując po Walczących Królestwach Chin, Ji jest wygnaną księżniczką, która podejmuje mściwą misję po tym, jak rywalizujący klan przejmuje kontrolę nad regionem. Niesłusznie oskarżona o śmierć ojca, musi przywrócić honor swojemu imieniu i pokonać zdradziecki klan Tian. Podczas swojej podróży Ji spotyka wiele starożytnych bóstw Chin, które pomagają jej w ich mistycznych mocach i mądrych słowach.

  • Slice and Carve - Walka jest płynna i pełna wdzięku po opanowaniu. Wrogowie mają szeroki zestaw umiejętności i atrybutów, które wymagają od Ji wykorzystania pełnego zakresu nabytej mechaniki walki, aby pokonać
  • The Finest Art - postacie i otoczenie Ostrza Furii ożywają pięknym, ręcznie rysowanym stylem inspirowanym chińskimi obrazami. Każde uderzenie i ruch specjalny jest ilustrowany wspaniałymi efektami specjalnymi.
  • Wyobrażona na nowo starożytność - poznaj bóstwa z chińskiej mitologii, które obdarzą cię swoimi mocami, aby pomóc ci w twojej podróży.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
PM Studios
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280424703

Referencje

Komentarze (0)