The Dungeon of Naheulbeuk The Amulet of Chaos Chicken Edition PS4

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Czy jesteś gotowy zanurzyć się w taktycznej grze RPG pełnej uroku, humoru i zwariowanych postaci? Są niezdarni, niedoświadczeni i zadziorni, ale... będą musieli wytrzymać w swoim towarzystwie, aby zdobyć skarb lochu. Szybko jednak pojawia się uczucie déjà-vu... Poprowadź tę drużynę nieprawdopodobnych bohaterów w przygodzie pełnej humoru i chaosu!

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Just For Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Uniwersum Naheulbeuk jest oryginalną kreacją francuskiego autora Johna Langa. Zaczęło się jako bardzo popularny serial komediowy parodiujący gry fabularne i heroiczne fantasy. Teraz historia ta jest dostępna po raz pierwszy w języku angielskim i jako gra wideo!

Cechy:

  • Graj siedmioma klasycznymi postaciami z gier fabularnych, które uzupełniają swoje umiejętności w miarę zdobywania kolejnych poziomów: Strażnikiem, Elfem, Krasnoludem, Magiem, Ogrem i Złodziejem!
  • Każdy członek drużyny ma swoje własne drzewko umiejętności, dzięki któremu może ulepszać swoje zdolności i wyposażenie
  • Wybierz jednego z trzech dodatkowych towarzyszy, którzy dołączą do drużyny podczas przygody!
  • Ekscytujące bitwy turowe, z kreatywną mechaniką wsparcia między członkami drużyny Adaptacyjny system trudności - od przystępnego i zabawnego trybu fabularnego z uproszczoną walką do "trybu koszmaru", w którym najmniejszy błąd taktyczny może cię zniszczyć!
  • Rozbudowany bestiariusz (ponad 100 wrogów!), który zmusza cię do bardziej taktycznego myślenia przy każdej walce
  • Epickie bitwy z bossami, w których będziesz musiał zebrać zarówno siłę, jak i spryt, aby wyjść z nich zwycięsko!
  • Ukryte i niszczycielskie przedmioty (w tym beczki z piwem) z zaskakującymi efektami statusu zmienią losy bitwy na lepsze... lub gorsze!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Just For Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)