American Fugitive PS4

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 04.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE ZAWSZE JEST LEGALNA
American Fugitive to nowoczesne podejście do klasycznej sandboksowej akcji, oferujące nowe doświadczenie w trybie single-player z otwartym światem w 3D.
Witamy w Redrock County, sennym amerykańskim miasteczku z kwitnącym przestępczym podbrzuszem.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Wcielasz się w rolę Willa Rileya. Z pewnością nie jest aniołem, ale nie jest też zabójcą. A jednak za zbrodnię, za którą zamknęli cię w więzieniu, uznano zamordowanie z zimną krwią twojego ojca. Napędzany żalem i gorącym pragnieniem zemsty, uciekniesz z więzienia z zamiarem odnalezienia prawdziwego sprawcy.

Po wyjściu na wolność będziesz musiał wtopić się w tłum mieszkańców miasteczka, aby uniknąć schwytania. Nawiązuj kontakty z przestępczym podziemiem i bądź o krok przed policyjnym patrolem.

Osadzony na głębokim południu w latach 80. ubiegłego wieku American Fugitive to list miłosny do klasycznych filmów i gier z dawnych lat. To wyścig z czasem, a sprawiedliwość nie zawsze jest legalna.

Cechy:

  • NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNEJ AKCJI SANDBOX - Odkryj na nowo radość z odgórnie sterowanej masakry dzięki oszałamiającej grafice 3D i zniszczalnemu otoczeniu, dramatycznej fabule i epickim pościgom samochodowym.
  • DOPUSZCZALNA GRA OPARTA NA ORYGINALNEJ HISTORII - Rozwikłaj pełną zwrotów akcji fabułę pełną tajemnic, oszustw i korupcji, zamieszkałą przez różnorodnych łamiących i egzekwujących prawo.
  • OGROMNY ŚRODOWISKO OTWARTEGO ŚWIATA - Przemierzaj hrabstwo Redrock pieszo i samochodem - piękny i tętniący życiem kawałek wiejskiej części USA z lat 80.
  • WYBIERZ ŻYCIE FELONA - Rabuj domy, kradnij samochody, uzbrajaj się po zęby. Tylko nie daj się złapać!
  • PRZYLICZ PEDAŁ DO METALU - sprawdź się w jeździe na czas i kaskaderskich skokach rozsianych po całym świecie, korzystając z jednego z licznych pojazdów
  • BOGACTWO AKTYWNOŚCI - Niezależnie od tego, czy podejmujesz się zadań dla przestępczego podziemia, odkrywasz ukryte skrytki, plądrujesz domy, okradasz sklepy czy paserujesz dzieła sztuki, zachowaj czujność. Nieuczciwe gliny nie cofną się przed niczym, by zobaczyć cię z powrotem za kratkami!

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)