Just Die Already PS4

43,95 zł

Najniższa cena produktu 43,96 zł z dnia 12.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Jak przetrwasz w świecie, który chce, żebyś po prostu umarł?

Just Die Already to sandboxowa gra z gatunku old people mayhem, stworzona przez projektantów Goat Simulator.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883393
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Jesteś starym emerytem w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzie nie mają dzieci. Nie ma kto płacić za emerytury z powodu tych niewdzięcznych millenialsów, którzy wolą grać w gry wideo zamiast wykonywać rzeczywistą pracę. Nie mając nikogo, kto mógłby pokryć koszty twojego życia, ty - tak jak wszyscy inni starzy ludzie na tym świecie - nie masz innego wyboru, jak tylko przetrwać na własną rękę.

Jak przetrwasz w świecie, który chce, żebyś po prostu już umarł?

Co gorsza, właśnie zostałeś wyrzucony ze swojego domu spokojnej starości, a Twoją jedyną opcją jest teraz wykonywanie niebezpiecznych wyzwań i eksplorowanie świata w poszukiwaniu biletów emerytalnych, aby zakwalifikować się do darmowej opieki emerytalnej.

Więc ze społeczeństwem życzy ci śmierci, czy nie jest to w końcu czas, aby żyć trochę?

Cechy:

  • BĄDŹ STARY, BĄDŹ ODWAŻNY - Masz szansę być starym człowiekiem. Zły, kruchy, biedny i nienawidzący świata: marzenie, o którym do tej pory nie wiedziałeś, że je masz. Wreszcie znalazłeś coś, co łączy cię z twoimi dziadkami.
  • ZŁAMAĆ NOGĘ... BREAK A NECK - Odkryj radość z bycia starym i wykonanym ze szkła, wszystko może cię złamać, a ty możesz złamać wszystko
  • NIE PRÓBUJ TEGO W (EMERYTALNYM) DOMU - Wykonuj niebezpieczne wyzwania, których nigdy nie spróbujesz w domu i odpowiedz sobie na egzystencjalne pytania, takie jak: czy możesz wystrzelić się z katapulty i wylądować na kimś? Albo, czy potrafisz przeżyć utratę głowy, złapać ją i uderzyć nią kogoś?
  • JEDNA MISJA: PRZEJŚĆ NA EMERYTURĘ! - Zdobywaj nagrody, wykonując niebezpieczne wyzwania. Twój cel? Zakwalifikować się do odpowiedniego domu spokojnej starości. To ma sens. Mała rada: postaraj się pozostać w jednym kawałku, abyś mógł się nim cieszyć na koniec.
  • SANDBOX MULTIPLAYER - Graj w pojedynkę lub z maksymalnie 4 graczami w trybie multiplayer online. Wspólnie wykonujcie wyzwania lub po prostu wywołujcie chaos i odrywajcie swoim przyjaciołom kończyny!
  • BĄDŹ STARY. DWUKROTNIE - Masz okazję być starym człowiekiem. Tak dobrze, że powiedzieliśmy to dwa razy
  • NIEOGRANICZONA INTERAKCJA - Podnoś i wchodź w interakcję z bardzo szeroką gamą przedmiotów. Wszystko, od gigantycznych pstrągów, trampolin, pistoletów, przewodów elektrycznych i fajerwerków, by wymienić tylko kilka. Bazooki, topory, puzony, trąby powietrzne i plecaki odrzutowe, aby wspomnieć o kilku innych. Tak, wszystkie one mogą być użyte do zranienia i okaleczenia.
  • EMBRACE YOUR INNER BOOMER - Spowoduj spustoszenie w populacji millenialsów i zoomerów (zapomnieliśmy o pokoleniu X, tak jak wszyscy inni). Postacie niezależne reagują inaczej w zależności od wieku - jedni będą się śmiać i klaskać, gdy inni odniosą obrażenia, podczas gdy inni będą uciekać w popłochu
  • GRA MOŻE BYĆ TAK SZALONA JAK TY - Miasto jest wypełnione szczegółowymi środowiskami, pełnymi sekretów i ukrytych ścieżek, które zachęcają do szczegółowej eksploracji i dziwnych eksperymentów, aby naprawdę zobaczyć wszystko. STARA. OSOBA - Dobrze, że to ostatni raz, obiecujemy.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883393

Referencje

Komentarze (0)