Embr Uber Firefighters PS4

42,96 zł

Najniższa cena produktu 42,96 zł z dnia 12.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Dołącz do Embr, rewolucji w służbach ratowniczych i zostań pracownikiem Embr już dziś!

Walcz z pożarami i ratuj życie wspinając się po drabinie sukcesu, a wszystko to w komfortowych, elastycznych godzinach pracy. Misja Embr jest prosta: przynieść über firefighting do każdego, wszędzie.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883256
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Nadszedł czas, aby na nowo zdefiniować paradygmat usług strażackich i przekazać władzę Tobie - ludziom - a my zajmiemy się uciążliwą papierkową robotą. Każdy powinien mieć możliwość zostania bohaterem, dlatego dzięki jednej prostej wpłacie możesz już dziś zostać członkiem programu Respondr™!

Jako Embr Respondr™ będziesz odpowiadać na wezwania klientów o pomoc i przynosić straż pożarną do ich drzwi! Wyważanie drzwi, usuwanie wycieków gazu i gaszenie pożarów - żadna praca nie jest zbyt trudna dla Embr Respondr™.

Dołącz do nas w tym, co czołowi eksperci technologiczni nazywają startupem stulecia i zostań bohaterem, na którego zasługujesz.

Cechy:

  • REWOLUCJA W SŁUŻBACH RATUNKOWYCH - Dołącz do programu wczesnego dostępu Embr i pomóż kształtować przyszłość Embr jako ceniony członek społeczności i uczestnik programu Embr Respondr!
  • Skoordynowane reagowanie - podejmuj się zadań z maksymalnie trzema innymi Reagentami™, aby nawet najgroźniejszy pożar stał się spacerkiem po parku napędzanym kooperacją.
  • Długa i rozbudowana ścieżka kariery - pnij się po szczeblach kariery, stając się najlepszym w branży. Zbieraj oceny od swoich klientów i odblokowuj jeszcze trudniejsze zadania!
  • Spersonalizowany serwis wyposażenia - Bądź lepszy od konkurencji, kupując i ulepszając nowe narzędzia, a także pokaż swój styl dzięki ubraniom i pojazdom kupowanym bezpośrednio od Embr
  • Uratuj dzień po swojemu - wyważaj drzwi, rozbijaj okna, naprawiaj obwody elektryczne, usuwaj wycieki gazu i rób wszystko, co w Twojej mocy, aby przedostać się przez płonący budynek i uratować swoich klientów.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883256

Referencje

Komentarze (0)