• -95,04 zł

Kitaria Fables PS4

139,00 zł
43,96 zł Zniżka 95,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43,76 zł

Najniższa cena produktu 43,96 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kitaria Fables jest debiutancką produkcją studia Twin Hearts. Tytuł miesza elementy gry action RPG oraz symulatora farmy, przypominając nieco My Time at Portia lub Stardew Valley. Gra przenosi nas do krainy Canoidera, gdzie badamy sprawę ciemności nękającej okoliczne ziemie.

Seria
Promocje
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792819
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Kitaria Fables jest debiutancką grą od studia Twin Hearts i przywodzi na myśl takie tytuły jak Stardew Valley oraz My Time at Portia. Jest to połączenie elementów gry RPG akcji oraz symulatora farmy. Tytuł zabiera nas do krainy fantasy Canoidera, która zamieszkana jest przez antropomorficzne zwierzęta. Kraj został zaatakowany przez siły ciemności, a zadaniem naszego bohatera jest je powstrzymać.

Kraina Canoidera została zaatakowana przez siły ciemności. Władca Imperium wyznaczył nas na osobę, która ma zbadać sprawę i powstrzymać mrok. W tym celu udajemy się do niewielkiej wioski (Paw Village – „Wioska Łapy”), nękanej przez wrogie istoty. Tam zamieszkujemy w starej chatce naszego wujka i eksplorujemy okolicę w celu odnalezienia źródła zła.

Kitaria Fables jest połączeniem RPG-a akcji oraz symulatora farmy. Podobnie jak w innych produkcjach tego typu, gra dzieli się na dwie fazy: eksploracji oraz dbania o naszą farmę stanowiącą bazę wypadową. Eksploracja sprowadza się do badania okolicy, zapuszczania się do niebezpiecznych miejsc, a także do walki z potworami. Tytuł pozostawia graczowi dowolność, jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego sposobu zabijania przeciwników. Gra nie posiada tradycyjnego podziału na klasy, a my w dowolnej chwili możemy szyć do wrogów z łuku, razić ich magią, czy siekać mieczem. Nie musimy polegać jedynie na własnej sile. Krainę zamieszkują również inne mniej lub bardziej przyjazne postacie. Ważnym elementem rozgrywki jest zaprzyjaźnienie się z mieszkańcami wioski i jej okolic oraz wykonywanie dla nich zadań, gdyż może być to bardzo opłacalne. Podczas powyższych czynności natrafimy na różne przydatne przedmioty oraz surowce, które przydadzą nam się do pracy na farmie. Chatka naszego wujka to baza wypadowa gracza.

Tutaj sadzimy rośliny, tworzymy nowe przedmioty oraz mikstury. Gra balansuje pomiędzy elementem zarządzania i walki, gdyż aby móc eksplorować, najpierw należy przygotować prowiant oraz stworzyć pasującą nam broń.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792819

Referencje

Komentarze (0)