Doki Doki Literature Club Plus! PS4

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 09.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Witaj w klubie! Pisz wiersze dla swojego ukochanego i przeżyj grozę szkolnego romansu w tym uznanym przez krytyków horrorze psychologicznym.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Serenity Forge
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Każdy egzemplarz gry zawiera:

 • Fizyczną kopię gry na PlayStation 4
 • 2" podstawki pod postacie - zestaw 4 sztuk
 • Kod do pobrania pełnej ścieżki dźwiękowej - wydrukowany na karcie w kształcie dyskietki
 • Winylowy arkusz naklejek - zestaw 17 naklejek
 • Karta członkowska Klubu Literackiego Doki Doki
 • Ekskluzywny wiersz specjalny napisany przez Monikę

Wejdź do świata horroru psychologicznego nr 1!

Witamy w przerażającym świecie poezji i romansu! Pisz wiersze dla swojej ukochanej i wymazuj po drodze wszystkie błędy, aby zapewnić sobie idealne zakończenie. Teraz masz szansę odkryć, dlaczego DDLC jest jedną z najbardziej uwielbianych gier horroru psychologicznego tej dekady!

Wcielasz się w postać głównego bohatera, który niechętnie dołącza do Klubu Literackiego w poszukiwaniu romantycznego zainteresowania. Z każdym napisanym przez ciebie wierszem i każdym dokonanym wyborem, oczarujesz swoją sympatię i zaczniesz odkrywać okropności szkolnego romansu. Czy masz to, czego potrzeba, aby złamać kod symulatorów randkowych i uzyskać idealne zakończenie?

Teraz oryginalne, wstrząsające doświadczenie DDLC jest wypełnione tonami nowych funkcji i treści ekskluzywnych dla Doki Doki Literature Club Plus!

Poznaj Klub Literatury!

Sayori - twoja przyjaciółka z dzieciństwa, rozpoczyna twoją historię rekrutując cię do Klubu Literackiego! Sayori jest marzycielką pełną pozytywnej energii, a jej największą pasją jest dawanie szczęścia innym.

Natsuki - stara się udawać twardzielkę, ale jej słodycz może sprawić, że trudno traktować ją zbyt poważnie! Może być skłonna przekonać się do dobrych słuchaczy, którzy potrafią uszanować jej miłość do słodkich rzeczy.

Yuri - cichy mól książkowy, rezerwuje swoją namiętną stronę dla tych, którzy potrafią głębiej zrozumieć jej enigmatyczny umysł.

Monika - supergwiazda, przewodnicząca Klubu Literackiego, będzie trzymać Cię na drodze do idealnego zakończenia. Monika jest zawsze tam, aby podać Ci pomocną dłoń, zarówno w literaturze, jak i w miłości!

Ta gra nie jest odpowiednia dla dzieci i osób, które łatwo się denerwują.

Cechy:

 • 6 nowych historii pobocznych o przyjaźni i literaturze, w sumie wiele godzin nowej zawartości
 • 100+ obrazów do odblokowania, w tym nowe grafiki z gry, tapety, nigdy wcześniej niewidziane szkice koncepcyjne i wiele więcej
 • 26 całkowitych utworów muzycznych, w tym 13 zupełnie nowych, odblokowalnych piosenek autorstwa Nikki Kaelar, plus goście specjalni Jason Hayes i Azuria Sky
 • Wbudowany odtwarzacz muzyczny DDLC, aby zrelaksować się przy ulubionych utworach w niestandardowej liście odtwarzania lub zapętlić pojedynczy utwór na zawsze
 • Wizualna aktualizacja o wysokiej wierności z wszystkimi dziełami sztuki teraz w Full HD (1080p)

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Serenity Forge
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna

Referencje

Komentarze (0)