Dark Thrones / Witch Hunter Double Pack PS4

59,45 zł

Najniższa cena produktu 59,45 zł z dnia 09.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Dark Thrones to gra 2D typu endless runner. Grasz jako 'Dark', zabójca w jego ostatnim biegu, aby odkupić swoje winy i chronić tych, których kocha, przed legionami nieumarłych na szczycie niekończącej się ściany.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Skacz nad i prześlizguj się pod różnymi przeszkodami. Nie miej litości dla każdego ostatniego nieugiętego wroga stojącego na twojej drodze, aby zwiększyć swój wynik, zbierając jednocześnie monety, aby ulepszać power-upy porozrzucane po całej ścianie.

Sklep - gracz zbiera monety, które pozwalają mu na zakup ulepszeń w sklepie w grze. Ulepszenia te pomagają w postępach w zdobywaniu trofeów.

Witch Hunter to gra 2D typu endless runner. Graj jako 'Wolf', słynny pogromca potworów w swojej ostatniej przygodzie, aby odkupić swoje imię i stać się najsłynniejszym w swoim rodzaju przeciwko hordom stworów z mrocznych lasów.

Nie miej litości dla każdego potwora stojącego na twojej drodze, aby zwiększyć swój wynik, jednocześnie zbierając monety, aby ulepszać power-upy ukryte w ciemnych lasach.

Sklep - gracz zbiera monety, które pozwalają mu na zakup ulepszeń w sklepie w grze. Ulepszenia te pomagają w zdobywaniu kolejnych trofeów.

Cechy:

  • Dark Thrones/Witch Hunter Double Pack to 2 gry typu endless runner w jednym pudełku.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)