Fate/EXTELLA LINK Joyeuse Edition PS4

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kontynuacja Fate/EXTELLA: The Umbral Star, Fate/EXTELLA LINK rozszerza listę grywalnych Sług o 10 nowych legendarnych bohaterów, dodanych do pierwotnej liczby 16.

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Edycja zawiera:

  • grę Fate Extella Link
  • soundtrack CD
  • 10 kolekcjonerskich kart
  • materiałowy plakat
  • akrylową dioramę

Nowi Słudzy pochodzą z innych odsłon serii Fate i obejmują takie postacie, jak Astolfo, Scàthach i Francis Drake. Szybka rozgrywka akcji w grze Fate/EXTELLA: The Umbral Star jest kontynuowana dzięki ulepszonej oprawie wizualnej i nowej mechanice walki zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w dodanym trybie wieloosobowym, obsługującym sieciowe bitwy 4 na 4.

Gracze będą mogli również swobodnie poruszać się po swojej nowej bazie - średniowiecznej katedrze zawieszonej w przestworzach - i wchodzić w interakcje ze Sługami, aby budować z nimi więzi, podejmując się misji pobocznych, które jeszcze bardziej wzbogacą ich historie.

Cechy:

  • Bojownicy z różnych światów Fate dołączają do walki - Oprócz 16 oryginalnych Sług z Fate/Extella: The Umbral Star, 10 postaci z innych serii Fate wkroczy do walki jako grywalni Słudzy, w tym Astolfo, Scathach i Francis Drake.
  • Zaszyj się w obozie - gracze mogą swobodnie poruszać się po bazie swojej armii - średniowiecznej katedrze wznoszącej się ku niebu - i wchodzić w interakcje ze swoimi Sługami, aby budować znaczące więzi
  • Dopracowana grafika i mechanika bitew - gracze mogą zapoznać się z dopracowaną mechaniką walki i grafiką w trakcie gry

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)