Fimbul PS4

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 02.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Przygodowa gra akcji na platformę PC, PS4 itd., stworzona przez duńskie studio deweloperskie Zaxis Games we współpracy z niemieckim wydawcą EuroVideo. Fimbul cechuje się komiksową oprawą graficzną i jest inspirowany nordycką mitologią.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BigBen
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Historia serwowana nam w Fimbul przez skandynawskich twórców opowiada o starzejącym się berserkerze o imieniu Kveldulver. Bohater podróżuje przez zasypany śniegiem, mroźny Jotunheim, opanowany przez Trolle i Jotunów, w celu odnalezienia potężnego artefaktu. Ów przedmiot ma powstrzymać nadciągający Ragnarok, czyli koniec świata, w trakcie którego bogowie staną do śmiertelnej potyczki z gigantami.

Fabuła gry jest nieliniowa i w dużej mierze zależy od podejmowanych przez gracza działań. Aby uwypuklić ten element zabawy, twórcy przygotowali opcję cofnięcia się do automatycznie wykonanego zapisu gry, który dokonuje się w kluczowych momentach rozgrywki. Dzięki temu sprawdzimy, jak potoczyłaby się fabuła, gdybyśmy zdecydowali się na wybór innej ścieżki.

Akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego. Mechanika walki cechuje się dużą prostotą, ale w rękach sprawnego gracza staje się bardziej widowiskowa. Twórcy przy jej opracowywaniu kierowali się maksymą „łatwa do nauczenia się, trudna do opanowania po mistrzowsku”. Kveldulver korzysta ze zróżnicowanego arsenału broni białej – to, który oręż sprawdzi się w danej chwili najlepiej, zależy od rodzaju napotkanego wroga.

W trakcie podróży berserker napotyka wielu innych wikingów, którzy mogą do niego dołączyć, a jednym z kluczy do sukcesu podczas starć jest umiejętne wykorzystywanie ich broni i umiejętności.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BigBen
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)