WILL A Wonderful World PS4

92,95 zł

Najniższa cena produktu 92,95 zł z dnia 04.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Nietypowe visual novel, w którym wcielamy się w boginię zmieniającą przeznaczenie zwyczajnych ludzi. Rozgrywka polega głównie na czytaniu i zmienianiu kolejności zdań w celu wpłynięcia na przedstawianą opowieść.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Młoda dziewczyna budzi się w nieznanym pokoju. Pojawia się przed nią mówiący pies, który informuje ją, że na świecie istnieją bogowie, których obowiązkiem jest zmienić los każdego człowieka, który prosi o pomoc. Listy od ludzi pojawiają się już w skrzynce pocztowej, więc bohaterka łapie za długopis i rozpoczyna pracę.

Rozgrywka w WILL: A Wonderful World polega przede wszystkim na czytaniu listów nadesłanych przez ludzi, gdzie kryją się informacje na temat ich żyć i wskazówki pozwalające nam odgadnąć, jak możemy im pomóc – nie wszystkie detale są jednak oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka, czasem zmuszeni będziemy wykazać się spostrzegawczością i umiejętnościami detektywistycznymi. Kolejnym krokiem jest ułożenie widocznych na ekranie fragmentów tekstu. Naszym zadaniem jest znalezienie takiej wersji opowieści, która będzie najlepsza dla autora listu. Gdy nam się to uda, zostajemy nagrodzeni scenką prezentująca konsekwencje naszych wyborów. Rozwiązując kolejne zagadki, dowiadujemy się więcej o dwóch bóstwach, wokół których obraca się fabuła gry.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)