Galak-Z The Void & Skulls of the Shogun Bonafide Edition PS4

89,00 zł

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 02.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W GALAK-Z wcielamy się w pilota kosmicznego myśliwca, który w nieprzyjaznych warunkach musi zmierzyć z setkami uzbrojonych po zęby wrogów. Przy projektowaniu poziomów czy statków, które widzimy na ekranie, twórcy czerpali inspiracje z klasycznych seriali anime i sc-fi z lat 70. i 80. Podobnie sprawa ma się z bohaterami, których wybieramy na początku gry.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Podstawowy model rozgrywki w wersji na PC, PS4 i PSV nie różni się znacząco od tego, jaki reprezentują tysiące innych przedstawicieli gatunku, twórcy wprowadzili jednak pewne innowacje zmieniające sposób, w jaki przebiega zabawa. Statkiem sterujemy za pomocą dwóch gałek analogowych, wyznaczając kierunek, w którym strzelamy oraz się poruszamy. Pozostałe przyciski uruchamiają dodatkowe opcje, takie jak specjalne ataki. Świat gry jest ogromną i otwartą planszą, na której znajdziemy między innymi mniejsze i większe asteroidy, posiadające własne systemy jaskiń, w których możemy się ukryć przed ostrzałem.

Skulls of the Shogun Bonafide Edition

Akcja Skulls of the Shogun toczy się w feudalnej Japonii, opanowanej przez duchy umarłych wojowników. Ożywieni samuraje, zaklęci w zwierzęta mnisi i wąsaci generałowie toczą zmagania o tytułowe Czaszki Szoguna. W trakcie wyprawy gracz odwiedza wiele zróżnicowanych krain.

Gra jest klasyczną strategią turową z bardzo intuicyjnym interfejsem. Rozgrywka w Skulls of the Shogun jest przy tym prosta, ale wyjątkowo wciągająca. Zabieg ten ma pomóc w zainteresowaniu nią także tych graczy, którzy dotąd nie przepadali za produkcjami należącymi do tego gatunku. Zabawę można toczyć również w trybie wieloosobowym, przeznaczonym dla maksymalnie czterech osób (przy jednym urządzeniu lub przez sieć).

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)