Neptunia Virtual Stars Day One Edition PS4

259,00 zł

Najniższa cena produktu 259,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W wymiarze zwanym Virtualand, wirtualne planety, które istnieją w jego obrębie, posiadają niezwykłą zdolność do produkcji towaru znanego jako treść. Wśród tych ciał niebieskich znajduje się spokojna planeta znana jako EMO. Stała się ona najnowszym celem nikczemnej grupy, której jedynym celem jest niszczenie zawartości tworzonej przez wirtualne planety... Anti. Ich zdziesiątkowanie EMO pozostawiło jej mieszkańców w beznadziejnej sytuacji.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Compile Heart
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One
Kod EAN
5060112433351
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 25 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 25 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,00 zł .


Właśnie wtedy, VTuberzy, popularni live-streamerzy z Ziemi, zostaliśmy nagle przeniesieni do Virtualandu. Ponieważ VTuberzy mają skłonność do tworzenia dobrych treści, byli oczywistym celem dla Anti, który szybko ich schwytał i zamienił w kieszenie danych znane jako V Cubes.

Fair, Wirtualna Bogini, oraz przywódca planety EMO wysłali sygnał alarmowy do wielu wymiarów w nadziei na cud. Sygnał odebrały dwie grupy - wschodzące gwiazdy VTuber, Mi i Yu, członkowie MEWTRAL, jak również Boginie Gamindustri: Neptune, Noire, Blanc i Vert. Obie strony, teraz wkraczając na nieznany teren, postanawiają połączyć siły, by zmierzyć się z Anti! Czy uda im się zebrać razem i uratować planetę EMO przed całkowitym zniszczeniem?

Cechy:

  • Przełączaj się w locie - płynnie przełączaj perspektywę między postaciami walczącymi wręcz i strzelającymi na odległość w szybkich bitwach hack 'n' slash - wykonuj odpowiednie combosy, aby uzyskać więcej bonusów i większe obrażenia!
  • Poczuj rytm BeatTik - Połącz siły z prawdziwymi wirtualnymi YouTuberami i rozruszaj fanów w rytmicznych występach w grze BeatTik, aby ocalić planetę!
  • Muzyka w tle może Ci pomóc lub zaszkodzić w specjalnych walkach z bossami, zmieniając warunki bitwy, a nawet odblokowując skoordynowane ruchy kończące.
  • Dopinguj się z VTuberami - VTuberzy mogą losowo dołączyć do ciebie podczas bitwy, aby pomóc! Dzięki ich wsparciu, mogą dopingować cię podczas gry, a nawet zapewnić ci specjalną nagrodę, jeśli spełnisz ich marzenia!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Compile Heart
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One
Kod EAN
5060112433351

Referencje

Komentarze (0)